Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit válaszolnátok erre?...

Ti mit válaszolnátok erre? Tudom, hogy a Fidesz is ugyanolyan korrupt, mint az MSZP, de legalább ad is.

Figyelt kérdés
Pl: fejlesztések, átadások, stadionok...teltház a bevásárlóközpontokban, márkás autók..stb
2014. nov. 17. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Amit ad jobb kézzel, duplán veszi el bal kézzel.
2014. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fejlesztések, átadások szerinted nem voltak régen? Stadionok épp nem, akkor az autópálya volt a menő.
2014. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
"márkás autók.." egy 15 éves suzukival járok melózni és nem hiszem hogy a közeljövőben lesz miből cserélni... igen a suzuki is egy márka...
2014. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék ha nem a kifogásokat keresnék az emberek hogy "nagy csaló a Fidesz/MSzP, de mégis rájuk szavazok mert ...". Általában a TÉNYLEGS ok csak annyi hogy "mert megszoktam" (Kb. úgy mint amikor kiskoromban elgondolkodtam hogy melyik csapatnak szurkoljak, és eldöntöttem hogy a Fradinak, amihez azóta tartom maga. Csak a politika nem így kellene hogy működjön...)
2014. nov. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
"Tudom, hogy a Fidesz is ugyanolyan korrupt, mint az MSZP" No megtetted az elsö lépést. Ha a következö 8 év alatt azt is belátod, hogy csak az aktuális kormánypárt disznoságaira érdemes figyelni (A már döglött oroszlánba minek belerugni, attol semmi nem lesz jobb!) akkor talán bebizonyithatod, hogy gondolkodni is tudsz.
2014. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Ad hát a haveroknak.


Ha nemlennének az UNIO-s támogatások akkor csak foci stadionok épülnének Magyarországon.


itt csak a mutyik mennek meg a korrupció de ezek nagyon.


Orbán most hálálja meg a támogatóinak a segítségüket, ezzel csak az a baj hogy mi sok millióan nem tartozunk ebbe a körbe.


[link]

2014. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Az ötvenvalahány új adójával ad?
2014. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kaptam márkás autót, neked hol adták?
2014. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Meeszaaros ***** válasza:
11%

Abból a szempontból igaz a megállapítás, hogy a jelenlegi kabinet vállalja a konfrontációt a nemzetközi nagytőkével, és nem a lakossági terheket növeli. Nem növeli az államadósságot, miközben a hiányt leszorította, és sikerült beindítania a gazdasági növekedést is. Lehet, hogy a bérek is nőni fognak. Eddig a pozitívumok.


És sajnos abból a szempontból is igaz a megállapítás, hogy lopnak. Méghozzá pofátlanul, egynémely kormánypolitikus teljesen hülyének nézi a választópolgárokat. Lázár Jánostól szerintem a szűk körét leszámítva mindenkinek felfordul a gyomra.

2014. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha csak eddig terjed a látóköröd, nagyon sajnállak, mert azt ugye tudod, hogy legtöbb hitelből vagy a szegény ember kizsákmányolásából van.


Sokan hónapról-hónapra élnek és közben sakkoznak, mit tudnak befizetni, hogy étel legyen az aszaton.

2014. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!