Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek adnál pénzt? Nyugdíjasna...

Kinek adnál pénzt? Nyugdíjasnak a nyugdíját, vagy cigánynak (és fehér cigánynak) a segélyét?

Figyelt kérdés

Nem dolgozik egyik sem, illetve a nyugdíjasok ledolgozták az idejüket többnyire.

Lassan választani kell, hogy a cigányok kapjanak segélyt vagy a nyugdíjasok nyugdíjat, mert nem lesz mind2re pénz. Illetve mint láthatjuk tologatják ki a nyugdíjkorhatárokat, így látható, hogy kit választanak a parlamentben.


2010. jan. 28. 19:49
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
és a rokkant-at nem azért mondtam, mert szerintem ők nem jogosan kapják. csak kaptam már olyan beszólásokat, hogy sokan leszázalékoltatják magukat jogtalanul. erre gondolok, hogy aki rendesen meg nyugdíjba az mindenképpen úgy kap pénzt, hogy az jár neki.
2010. jan. 28. 20:19
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem maradtam abban. Sokkal több eszem van :D ez csak egy hülye oldal te meg erre vered a kis 9 centised :D ügyes vagy na nem tudod felverni az egész országot anorexiás 21 kilós gyerek. Nem a valóságban élsz ez az igazság. Iskolába hányszot buktál 1000M

?

2010. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
ne etessük a troll-t kedves kérdezőtársaim:)
2010. jan. 28. 20:21
 14/20 anonim ***** válasza:
18%
BAROM
2010. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
42%

Hű de kiakadt valaki!!!! :D

Akinek nem inge nem veszi magára...

2010. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Látszólag egyértelmű a válasz hogy a nyugdíj maradjon. DE!A kérdés ettől összetettebb. A segélyre szorulót nem választhatod külön hogy cigány vagy nem. Nekem pl. van több olyan nyugdíjas ismerősöm akik szemérmetlenül sok nyugdíjat kapnak. Ez is igazságtalan!!!!! Dolgozó családok rokkannak össze az adók terhe alatt, míg ők panaszkodnak hogy mennyire nincs pénzük (közben luxuskörülmények között berendezett lakás, átlagon felüli autó, évi több külföldi nyaralás (tengerentúli is)). Nem sajnálom tőlük de ne nekem panaszkodják már hogy alig tudták kigazdálkodni az amerikai utat aki már évek óta nemhogy nyaralni nem volt, de tavaly egész évben egy hétvégét nem engedhettünk meg magunknak, nincs autónk se stb... Nem panaszkodni akarok. Én nem kapok segélyt és nem tőlük sajnálom de vicc hogy mivel ők vannak többen ők döntik el a választásokat már jóideje. Így mindig nekik lesz jó a mi terheinket meg növelik. Nagymamám átlagnyugdíjas és többet kap mint én. Ez szerinted jó így? Elegem van már hogy minden választás után azért kell emelni az adót hogy a nyugdíjasoknak beígért emelést megadják. Az meg senkit nem érdekel hogy már így is jóval többet kapnak (persze nem akarok általánosítani tudom hogy nem mindenki) mint mi.
2010. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
28%
Milyen könnyű lehet annak az élete, aki olyan egyszerű, hogy ilyennek látja a világot, kedves kérdező! :)
2010. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Emlékeztek Sebrenicára? Na, hasonlót csinálnék a cigányokkal.
2010. jan. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
60%
A nyugdijasnak a nyugdiját,megérdemli.
2010. jan. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyszerű ember lehet aki így gondolkodik :) hány éves vagy?
2010. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!