Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek adnál pénzt? Nyugdíjasna...

Kinek adnál pénzt? Nyugdíjasnak a nyugdíját, vagy cigánynak (és fehér cigánynak) a segélyét?

Figyelt kérdés

Nem dolgozik egyik sem, illetve a nyugdíjasok ledolgozták az idejüket többnyire.

Lassan választani kell, hogy a cigányok kapjanak segélyt vagy a nyugdíjasok nyugdíjat, mert nem lesz mind2re pénz. Illetve mint láthatjuk tologatják ki a nyugdíjkorhatárokat, így látható, hogy kit választanak a parlamentben.


2010. jan. 28. 19:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
9%
Rasszista barom!
2010. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyugdíjasnak, alap. Ők még abban a rendszerben nőttek fel, amikor kellett dolgozni, így dolgoztak, szerintem aki az élete nagy részét végigmelózza, az megérdemli, hogy tisztességes körülmények között élje le idős éveit.

A cigányok, akiknek büdös a munka, meg rohadjanak éhes, mit bánom én. Dolgozzanak. Én sem élősködök az adófizetőkön.

2010. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
első hozzászólónak gratulálok a kiemelkedő vitaképességéhez, gratulálok!;)
2010. jan. 28. 19:56
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha megtehetném én az összes cigánytól megvonnám a segélyt.Csak tartják a markukat.Nekik semmi soha nem elég!!!Erre megy el a fizetésünkből levont adók nagy része.Rohadt szemét banda!!! Vérlázító!!!!
2010. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

igazából azon agyalok, hogy vajon cigány vagy nyugdíjas van többségben az országban. De azon is, hogy egy cigányt könnyebb megvenni mint egy mindíg agyaló nyugdíjast, valszeg ezért (is) esett a kormány8ok) választása nem rájuk.


azt tudom, hogy én már soha nem jutok el a nyugdíjig, ilyen szép világot élünk.

2010. jan. 28. 20:01
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Nyugdíjasnak a nyugdíját
2010. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
13%
akinek szüksége van rá te balf*asz kérdező. Az elsőnek meg igaza volt és ezt kell elítélni OKOS vagy te hülye amúgy meg a roma is egyszer nyugdijjas lesz mert van amelyik dolgozik amúgy 9-10 éves taknyos vagy nem?
2010. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

kedves 62%-os hozzászóló

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__629..


ebben a kérdésben már alulmaradtál a vitában, szerintem ne akarj megint ugyanabba a szarba lépni:)

2010. jan. 28. 20:10
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kérdés természetesen a nyugdíjasnak. De van cigány nyugdíjas is!
2010. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

de a cigány nyugdíjas nem segélyt kap, és a nyugdíját az alapján kapja amit ledolgozott.


nekem sincs azokkal a cigányokkal bajom akik dolgoznak, de ők egy kisebbség a kisebbségen belül sajnos.


Nyugdíjat ha nem rokkant nyugdíjról van szó, akkor az esetek nagy részében úgy kapja az ember, hogy megérdemli. származástól függetlenül.

persze az ás kérdés, hogy a nyugdíjak röhejesen alacsonyak sokaknak.

2010. jan. 28. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!