Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy bírja elolvasni akárki...

Hogy bírja elolvasni akárki is a 444.hu-t és nézni a videókat amit kiraknak?

Figyelt kérdés
Nem biztos, hogy a politika rovatba kellett volna írni, de ez az egyik leglátogatottabb téma. Ennyire ocsmány, uszító, gyűlölködő szenny oldalt még életemben nem látom mondjuk nem vártam mást egy Soros György által pénzelt oldaltól. Magyarországon miért pénzelhet egy oldalt hungarofób rasszista tömeggyilkos? A normális nemzeti liberálisok(én támogatok semmilyen liberalizmust), ezért szenvednek, mert mindenhol az ilyen szenny nyer teret sajnos.

2014. nov. 14. 12:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Bocs, nem vettem észre, hogy # 20 "önhatalmúlag" elment.
2014. nov. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

na meg ugyse lattam semmit errol az oldalrol akkor hajra megyek megnezni.

lehet hogy nekem mint rasszistanak aki ezt siman vallalja is tetszeni fog az oldal.

2015. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Kerdezo a 14 es omlengesed kicsit tul van cukrozva nem gondolod?

felolem partohatod a kekszoru lamapartot akkor se kell igy omlengeni. en meg sose lattam ezt a 444. hu t most felkeltetted az erdeklodesemet. mellesleg te vagy szelsoseges.Soros Gyorgy (az en szememben egy fantasztikus ember) az erteket szamomra cask noveli hogy az ilyen emberek mint te frocskolnek ellene.

2015. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Na megneztem ezt a "szornyuseget". en semmi kulonoset nem talaltam se a cikkekben se a videokban amit barhol masutt nem lehetne latni.


sokkal izgalmasabbra szamitottam.

2015. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Kérdező, nagyon jól megragadtrad a lényeget a 444-el kapcsolatban abban, hogy magyar nyelven szidják a magyar kultúrát. Jobb helyken az ilyenért tarkón lövés jár, itt meg eltűrjük ezeket a ge@iket
2015. aug. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Lehet röhögni a barmokon.

Meg szidni a bzikat, aztán nézni a náczizást.

2015. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nagyon szemét, hazug, magyarellenes gyűlölettől fröcsögő propaganda oldal.
2019. dec. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!