Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy bírja elolvasni akárki...

Hogy bírja elolvasni akárki is a 444.hu-t és nézni a videókat amit kiraknak?

Figyelt kérdés
Nem biztos, hogy a politika rovatba kellett volna írni, de ez az egyik leglátogatottabb téma. Ennyire ocsmány, uszító, gyűlölködő szenny oldalt még életemben nem látom mondjuk nem vártam mást egy Soros György által pénzelt oldaltól. Magyarországon miért pénzelhet egy oldalt hungarofób rasszista tömeggyilkos? A normális nemzeti liberálisok(én támogatok semmilyen liberalizmust), ezért szenvednek, mert mindenhol az ilyen szenny nyer teret sajnos.

2014. nov. 14. 12:02
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási és fogalmazási hibákért, de hirtelen felindulásból írtam, mert borzalom ami a médiával kapcsolatosan folyik az országban és minden egyébben is, de most erre szűkítettem a kört.
2014. nov. 14. 12:10
 2/27 hollófernyiges ***** válasza:
73%
Szörnyű, hogy valakinek más a véleménye mint a tiéd, mi?
2014. nov. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
34%

az a baj, annak a zsidónak elég sok helyre elér a keze.

lásd pl a norvég pénzek felosztását, aminek a küldő és fogadó alapítványok működésében is a keze munkája utolérhető.

2014. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem csak reflektál a mai magyar politikai életre.

Deutsch alias büdös bogarazása.Lázár János ,akinek nincs semmije az annyit is ér.

A napi szinten egymásnak ellentmondó hazugságaik.A féktelen öntelet arrogáns viselkedés...

2014. nov. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként kedves kérdező neked találták ki az M1 híradóját:)
2014. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es

Tisztában vagyok vele csak nem bírtam megállni, hogy ne rakjam ki ezt a kérdést afféle ébresztőként is fel lehet fogni.

Kedves 5-ös és 6-os

Komolyan azt hiszitek azzal van a bajom, hogy a Fidesz-t fikázza? Nemcsak politikailag, de társadalmilag is hamis képest fest a világról nekem ez a bajom. Miért nézzem az M1-et? Minek nézem ott is a hazugságokat?

2014. nov. 14. 12:28
 7/27 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező, tetszik a gondolkodásod, végre egy normális ember, aki nincs agymosva!
2014. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%

"Hogy bírja elolvasni akárki is a 444.hu-t"

Általános iskola alsó tagozatos tudás birtokában minden állampolgár azt olvas el, amit csak akar és azt szűr le belőle, amire képes. Ha az állampolgárnak úgy tetszik, akkor reggel a kurucinfót, este meg a Népszabadságot olvassa.


"Nemcsak politikailag, de társadalmilag is hamis képest fest a világról"

Mutass egy (csak 1 db) médiát, ami nemcsak politikailag, de társadalmilag is igaz képet fest a világról.

2014. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
34%
Nem, nem azért szenvednek. Azért mert elolvasok egy cikket a Hidfo.net-en vagy az alfahir-en és az ottani cikkek szellemi szinvonala gyakorlatilag nullához közelítenek a 444.hu-hoz képest. Mi történne, ha megpróbálnátok (te és azok akik azon az oldalon állnak) olyan minőségű cikkeket írni, ami arra vesz rá, hogy ezeknek az oldalaknak higgyek? Én nem tagadom mindkettőt olvasom. De amíg azt látom, hogy egy átlag cikk az általad preferált világnézet közlő oldalakon maximum néhány bekezdés, míg a 444-en hosszú oldalak, nemzetközi oldalakon alátámasztott linkekkel addig esélyed sincs. Sok sikert.
2014. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ki mesélte neked, hogy én hidfőt és alfahírt olvasok és kimesélte, hogy a jobbik oldalán állok?(ezt tudom leszűrni, mert ez a két oldal jobbik szimpatizáns, ha jól tudom). Amúgy a szellemi színvonala annak a két oldalnak jobb, mert például nem támogatják a degenerált agymosott fiatalokat és magyar nyelven nem szidják a magyar kultúrát. Rengeteg igaz cikk van fenne a neten nem pont az ilyen oldalakon, de amikor tényeket közöl az ember akkor sem hiszik el a magadfajták, mert egyszerűen a saját szemüknek sem hisznek el semmit. A nemzetközi szakértőid egy-két tömeggyilkos bérence és hiteltelenek, mert a tényeket elferdítik. Aki a bizonyítékoknak és a tényeknek nem hisz saját magát csapja be és te is ezt teszed.
2014. nov. 14. 13:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!