Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy bírja elolvasni akárki...

Hogy bírja elolvasni akárki is a 444.hu-t és nézni a videókat amit kiraknak?

Figyelt kérdés
Nem biztos, hogy a politika rovatba kellett volna írni, de ez az egyik leglátogatottabb téma. Ennyire ocsmány, uszító, gyűlölködő szenny oldalt még életemben nem látom mondjuk nem vártam mást egy Soros György által pénzelt oldaltól. Magyarországon miért pénzelhet egy oldalt hungarofób rasszista tömeggyilkos? A normális nemzeti liberálisok(én támogatok semmilyen liberalizmust), ezért szenvednek, mert mindenhol az ilyen szenny nyer teret sajnos.

2014. nov. 14. 12:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
62%
olvasd a kormany.hu -t és nézd az M1 híradót. Ott megtudod ám az mi az igaz magyar hír, igaz hogy ez ma egybevág a legsötétebb kommunista propagandával, de nem baj. Lesz ám békemenet is a korrupt politikusokért és az ehavi 3-4 új különadóért, ott is hallathatod a hangodat.
2014. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Még mindig azt hiszitek, hogy fideszes vagyok? Honnan veszitek, hogy egyáltalán közöm van akármelyik párthoz is. Egy magyar hazafi vagyok aki ismeri az igazságot, követi az európai értékrendet és nem tűri, hogy saját népét elnyomják akár fizikailag akár szellemileg akár lelkileg.
2014. nov. 14. 15:23
 13/27 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk onnan vesszük, hogy így a fideszes és a jobbikos agyhalottak szoktak beszélni, mint te.
2014. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Mi számít agyhalottnak? Az, hogy szeretem a hazámat? Az, hogy elítélem a yolo világ szerű fertőt? Az, hogy utálom azt az ember aki támogatja az oldalt, mert ártatlan gyerekek vére tapad a kezéhez és tönkre teszi Magyarországot akármilyen párt van hatalmon? Az, hogy szeretném, hogy ha a magyar nép visszanyerné méltó helyét a világban és újra boldog legyen? Az, hogy védem az európai értékrendet, az erkölcsi normákat, a magyar kultúrát és értékeket legyen szellemi, lelki vagy tárgyi? Az, hogy az igazságot ismerem és emiatt megköveznek pedig csakis tényekkel és bizonyítékokkal van alátámasztva még ez az oldal fröcsög és a többi gyerekgyilkostól veszi az infókat? Megkövezték a nagy tudósokat és filozófusokat a középkorban emlékeztek? és mi lett később? Igazuk lett. Ennyi! Normális ember nem nézz ilyen oldalakat, mert a normális ember elítéli a szélsőségeket.
2014. nov. 14. 16:13
 15/27 anonim ***** válasza:
76%
Te beteg vagy. Nem veszed észre, hogy te vagy szélsôséges? Milyen alapon állítod magadról, hogy amit te tudsz az az "igazság"?
2014. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%
De most komolyan, mi a bajod? Nem kell szeretni semmit. De ha te is olyan liberális vagy mint én akkor elfogadod a létezését és hogy van aki azt nézi. Mert betiltani nem lehet csak ha törvénybe ütközik. Értem én ez alatta azt, hogy ha egy náci oldal lenne akkor azt betilthatnák mert törvénybe van foglalva, hogy a holokauszttagadás bűn, de amíg nem szeg törvény addig nem lehet betiltani semmit. Magán véleményem szerint meg amíg valaki, valakik csak a véleményüket mondják el azt nyugodtan megtehetik, nem szabad megsérteni a jogukat, akármilyen szörnyűséget is írnak.
2014. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Kedves 17-es


Miért lennék beteg? Az igazság nem relatív. A bizonyítékok mutatják meg az igazságot. A baj ott van, hogy egyértelmű dolgokra mondják, hogy hazugság ez olyan mintha valaki azt mondaná, hogy piros hó esik, de közbe mindenki látja, hogy a hó fehér, de ezt mondta valaki "nagy" ember ezért ez hivatalos holott hazugság.


Kedves 18-as


Nem vagyok liberális. Az én nézetem az sokat emlegetett európai értékrenden, a magyar kultúrán és az erkölcsön alapul és ez lenne a normális, de az agymosás már a szélsőséges elmebeteg aberált viselkedést tette normálissá. Természetesen semmi joga nincs beleszólni, hogy a másik mit gondol, de az hogy egy ember a saját anyanyelvén gyalázza azt a helyet ahol született és a hazája értékeit az túl megy minden határon. Megtehetik, van joguk hozzá sajnos ez a baj. A jogon kell változtatni és akkor már az ilyen tömeggyilkosok által pénzelt oldalak megszűnhetnének. A hazugságokat és a szélsőséges vadállati viselkedést nem szabadna tolerálni és terjeszteni! Olvass nagy költőket, hazafiakat, filozófusokat egyszóval igazi régi értelmiségeket és megérted a világ dolgait, ha nem mosták át az agyad már visszafordíthatatlan módon.

2014. nov. 14. 19:44
 18/27 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, az igazság relatív!


" nézetem az ... európai értékrenden, a magyar kultúrán és az erkölcsön alapul" - gondolod, mondod te! Mi as európai értékrend? Melyik, milyen erkölcs?


" agymosás már a szélsőséges elmebeteg aberáltviselkedést tette normálissá" - mire gondolsz, arra ha valaki tájékozódni akar, és nem csak a hivatalos 'jobban élünk, rezsicsökkentés' szlogenekre kíváncsi?


"gyalázza azt a helyet ahol született" - mivel gyalázza? ezt honnan veszed? Magyarországon sajnos nagy problémák vannak, de ezeket nem elhallgatni kell, hanem megoldani.


"tömeggyilkosok által pénzelt oldalak" - ezt mi alapján mondod? kicsoda? ha tömeggyilkos, akkor el kell fogni, és elítélni.


"uszító, gyűlölködő" - a Te Kérdésed, hozzászólásod.

Sajnos pont rajtad látszik az 'agymosás', pont Te fröcsögsz, aki a fideszt kritizálja, az szerinted rögtön csak ellenség lehet.



Nem igazán értem, mi bajod a 444-el, persze nem a kormány oldala, hanem feltárja a hibákat, de a mai magyar médiában egyre kevesebb kormánytól független média van.

El kell olvasni több forrásból is a híreket, és ahol még van, a kommenteket is. A kommentelési lehetőség sok helyen megszünt, de pl. pont 444-en van.

A híreket és a hozzászólásokat elolvasva, majd más oldalakon is utánaolvasva tudsz képet alkotni az eseményekről.

(néhány mai szóhasználat nekem sem tetszik, sok bulvár cikk is van, de tudomásul veszem, az informatika fejlődésével a kommunikáció is változott)


Olvass híreket több helyen, és talán megérted a dolgokat. (hvg, 444, index, origo, stb.)

2014. nov. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"Magyarországon miért pénzelhet egy oldalt hungarofób rasszista tömeggyilkos?"


Ki is az? ( Légyszi, valami bizonyítékot is! )


"Az, hogy utálom azt az ember aki támogatja az oldalt, mert ártatlan gyerekek vére tapad a kezéhez és tönkre teszi Magyarországot akármilyen párt van hatalmon?"


Megint nem világos, kire gondolsz?

Mert igaz, sok hamasz vezérnek, afrikai törzsi ha

2014. nov. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"Magyarországon miért pénzelhet egy oldalt hungarofób rasszista tömeggyilkos?"

Ki is az? Mert pl az ún. iszlám állam vezetõi rasszista tömeggyilkosok, sõt a nem vezetõk közül is sokan, de honnan veszed, hogy Magyarországon miért pénzelnek egy oldalt és hogy hungarofóbok?


"Az, hogy utálom azt az ember aki támogatja az oldalt, mert ártatlan gyerekek vére tapad a kezéhez és tönkre teszi Magyarországot akármilyen párt van hatalmon?"

Ez sem világos. Mert igaz, az elõbb említetteknek, sok hamasz vezérnek, sok afrikai törzsi hadúrnak tapad a kezéhez ártatlanok, köztük gyerekek vére, de ezeknek tudtommal semmi közük Magyarországhoz, sem érte, sem ellene nem tesznek, nem is tudnának tenni semmit.


Ha esetleg kegyeskednél konkrétumot írni, légyszíves tényeket, amik állításaidat bizonyítják és amikrõl valahonnan biztosan lehet tudni, hogy TÉNYEK. Azt is, hogy honnan lehet tudni?

2014. nov. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!