Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik ennyire betud "vadíta...

A Jobbik ennyire betud "vadítani" embereket?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, egy jó hírű vidéki gimnáziumba járok.


Az iskolánkban, osztályomban van sok Jobbikos srác, illetve csaj is.

Persze, ők nem öltöznek másként, mint az átlag.


Van egy vezetőszerűségük, ő pont az osztálytársam.


Na, ő tipikusak olyan kicsit elkényeztetett, ki ha nem én típus.

Nem tom hány hektár földbirtokuk van, nagyon sok pénzük van, gyakran egy q7 Audival hozzák iskolába.Meg valamiféle nagy nemesi család leszármazottja (állítólag).

Elég jó tanuló, mert a szülei mindenféle magántanárt fizetnek neki, így neki lett elsőként nyelvvizsgája az osztályból.


Órán gyakran politizál is, főleg történelem órán, meg direkt vitatkozik a tanárral.

Szinte kívülről tud mindent Horthy Miklós életrajzát, beszédeinek tartalmát meg minden ilyesmit.

Volt, amikor behívták a szüleit, a sok politizálása miatt, de valószínűleg a szülei is pont ilyenek.


A tanárok meg nem nagyon szólnak rá.

1. Azért mert gazdag családból származik, 2. mert jó tanuló.


Egyébként jó fej, egészen addig amíg egyetértesz vele és nem mondasz rosszat Horthyról és jót a zsidókról.



2014. nov. 13. 11:35
 1/8 csabika1971 ***** válasza:
73%

Szimpatikus csávónak tűnik.


És ha a Jobbik "vadítja" az embereket, akkor a Fidesz mit csinál?

2014. nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Ennek semmi köze a jobbikhoz, egyszerűen ilyen a személyisége, illetve így nevelték. Az ilyen emberek más párt szimpatizánsai között is megtalálhatóak.
2014. nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Ez a nem a jobbik hibája. A társadalom hibája a jobbik, nagyon nagy tömegek gondolkoznak így és ilyen pártokat, vezetőket termel ki a társadalom.

Nem úgy működik, hogy jön egy párt, aki megrontja az embereket.

Sok beteg, erőszakos, züllött ember van, milliók Magyarországon, ez a métely termeli ki az orbánokat, vonákat, novák elődöket, tomcateket.


Ezek emésztik el az országot.

2014. nov. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Most legalább megcáfoltad az a tévhitet, hogy csak a buta csóró népszerűtlen emberek lesznek Jobbikosok.
2014. nov. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Ja persze, a libernyákok nem csapnak cirkuszt ha valamit másképpen állítasz a cigányokról, zsidókról, rasszokról meg a holokausztról mint ahogy azt kell.
2014. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Most mi a bajod velük?


Átlagosan öltöznek, tehát nem bomber dzsekiben (mint a skinhead - ek, mikor én voltam 17 éves) - mondod.


Sok pénzük van? A vagyon nem szégyen. Nyelvvizsgát lehet tenni tanár nélkül is. Ha járatos Horthy dolgaiban, könnyen el tudom képzelni, hogy leiskolázza a tanárt. Legalább azt tudja a történelemből, dicséretes, hogy pénzes gyerek létére ilyeneket tud. Üdvözlet a szüleinek.


Értelmes csóká(k)nak tűnnek. És még jó tanuló is. Mit akarsz? Jobb lenne Lakatos Márió osztálytársnak?

2014. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Én lennék buta? Én lennék taszító? Az én erkölcsi lezüllésem az oka, hogy a Jobbik létezik? Könyörgöm gyerekek mozduljatok már ki a pesti vagy nyugati lakásaitokból és kérlek utazzatok le Miskolcra vagy ide hozzám Nyíregyházára.

Gyertek nyugodtan és itt mondjátok a szemembe, hogy primitív vagyok és bunkó miközben két cigány éppen ott közösül a buszmegállóban és ha rászólsz akkor elmondja neked "hogy hívja a testvíreket és takarodjak". Vagy miközben egy rokonomnak sincs munkája. Vagy amikor sz@rb@ se nézik a tisztességes szabolcsi embert.

Az eszem meg áll komolyan..ÉN züllesztem le az országot? ÉN?! Amikor minibálbérét megyek a lego boltba dolgozni holott tanár diplomám van? Édesanyám is tanár ő cigányokhoz ment tanítani...SZARRAL dobálták meg egyszer és egy 11 éves diákját elvitték GYILKOSSÁG MIATT...

Az eszem megáll...én vagyok a züllesztő.

Röhejesek vagyok de komolyan.

2014. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az miért bevadítás, ha arról amit beszél, derekasan utánanézett? Vagy ez tilos? Számomra az egész kérdésnek bértollnok szaga van. Főleg az utolsó mondat alapján. Egyébként arról ne is beszéljünk, ha ellentmond valaki egy ballibnek...úgy elkezdenek üvölteni, hogy szinte le kell fogni őket.
2014. nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!