Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szidja olyan sok Jobbiko...

Miért szidja olyan sok Jobbikos azokat az embereket, akik külföldön dolgoznak és nem hozzák haza Magyarországra a megkeresett pénzt?

Figyelt kérdés
Azt a pénzt ők keresték meg, azt csinálnak vele amit akarnak. Az ilyen emberek gyakorlatilag külföldre költöztek, ha már ott költik el mindenüket, eszük ágában sincs hazajönni. Főleg aki a diplomájában dolgozik igen kimagasló bérezésért.

2014. máj. 28. 04:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
44%

"Azt a pénzt ők keresték meg, azt csinálnak vele amit akarnak."


Azt a pénzt meg én kerestem meg amiből ezek ki lettek taníttatva. Ha már nem csinálhatok a pénzemmel, amit megkerestem azt amit akarok, legalább hadd szidjam már őket. Miért fáj ez neked?

2014. máj. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Persze jobb volna, ha itthon lennének munka nélkül. Milyen adódból? Talán az általános vagy k.islolai tanulásodhoz fizetni kellett? Hát nem:). Az ingyenes.

A diplomáról nem is beszélve, hogy szinte minden önköltséges.

2014. máj. 28. 05:56
 3/31 WheneverYouWant ***** válasza:
69%

Valamennyire egyet tudok érteni az első hozzászólóval.

Viszont ha ilyen súlyú állításod van a jobbikkal szemben akkor legyél szíves valamivel alátámasztani én még ilyet tőlük nem hallottam. Ha jobbikosként azt érted hogy hogy a pártot támogató emberek egy része akkor meg általánosításról van szó. Szerintem a fideszes vagy az MSZP-s szavazók nagy része is ezen az állásponton van ez egy normális épp ésszel felfogható gondolkodásmód.

Visszatérve, én jobbikos politikustól még ilyet nem hallottam (legyél szíves felvilágosítani ez ügyben ha az én tudatlanságomról van szó) olyat viszont lehet tőlük hallani, jogosan teszem hozzá hogy az elősző éve kormányait és annak döntéseit bírálják amiért a diplomázottak nem tudnak biztos munkahelyen a hazánkban elhelyezkedni. Megértem azokat az embereket akik elmennek egy jobb élet reményében és megértem azokat is akik bírálják ezt azzal a kérdésben tett állításoddal viszont nem tudok egyetérteni hogy ezt csak jobbikosok vagy többségben jobbikosok gondolják így...

2014. máj. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
33%
Nem kellett fizetnem az általános vagy középiskolai tanulmányaimért, de nem is vittem külhonba az adófizetők pénzén szerzett tudásom. Érzed mi a gáz?
2014. máj. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
46%

"Viszont ha ilyen súlyú állításod van a

jobbikkal szemben akkor legyél szíves

valamivel alátámasztani én még ilyet

tőlük nem hallottam."


ime ott az első hozzászóló

2014. máj. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
61%
Cserébe meg eltarthatod a munkanélkülit. Tényleg logikus meglátás. Egyszerű irígység nem más. Legalább 1 okot mondj mi a jó abban, ha itthon ül munka nélkül és veszi fel a segélyt?
2014. máj. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%

"Cserébe meg eltarthatod a munkanélkülit. Tényleg logikus meglátás. Egyszerű irígység nem más. Legalább 1 okot mondj mi a jó abban, ha itthon ül munka nélkül és veszi fel a segélyt?"


Én örülök neki, ha a hazánkfia elmegy itthonról, amennyiben itthon képtelen elhelyezkedni. Legalább nem hal éhen. Jobbikosként mondom ezt, bármilyen meglepő.

2014. máj. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
Nem kötelező neki segélyt adni. Módosítani is lehetne dolgokon, ha orbánnak nem a lopáson, hanem a munkahelyteremtésen járna az esze, semmi gond nem lenne. Nem közmunkára herdált százmilliárdokkal kellene dicsekedni,hanem értékteremtő munkahelyeket létrehozni.
2014. máj. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Igen a tipikus magyar irígység jelen van. A munkanélküli kisebbséget tudják hangoztatni, de a munkanélküli magyar az nem baj, csak ki ne menjen nehogy jobb legyen neki. Ez inkább önmaguknak egy mondvacsinált indok csak azért mert nem képesek kiutazni. Inkább arra fogják, hogy az állam pénzén tanultam és itthon maradok élősködni.
2014. máj. 28. 06:15
 10/31 anonim ***** válasza:
46%

"de a munkanélküli magyar az nem baj, csak ki ne menjen nehogy jobb legyen neki." "tipikus magyar irigység jelen van"


Ha jól emlékszem, kaptál normális választ is. Szóval ne általánosíts.

2014. máj. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!