Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Léteznek homofób liberálisok?...

Léteznek homofób liberálisok? Ha igen, jobb vagy baloldali liberálisak az ilyenek?

Figyelt kérdés

2014. nov. 12. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
szerintem nem kell liberálisnak vagy nem liberálisnak lenni ahhoz, hogy valakiben legyen annyi, hogy elfogadja a másik ember másságát
2014. nov. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Nézd, ez olyan, hogy én nem szeretem azt a zenét, amit te, de közömbösen hagy, hogy te mit hallgatsz. Ha még liberálisabban fejezném ki magam, akkor azt mondanám, hogy engem ugyan idegesít az a zene, amit te szeretsz, de őszintén örülök, ha neked örömed van benne, csak kérlek, ne olyan hangosan üvöltesd.
2014. nov. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Az én fülem gyakorlatilag gallyra ment, mert az utóbbi tíz évben zömmel fülhallgatóval hallgattam zenét, nem akartam mást zavarni.


"csak kérlek, ne olyan hangosan üvöltesd."

Én meg arra kérlek, egyáltalán ne üvöltesd, sőt, ne is hallja egy büdös hangot sem abból, amit hallgatsz, mert az a magánügyed. Én se kényszerítem másra a zenémet, te sem kényszerítheted rám, hogy a tiédet hallgassam.

Egy légy zümmögése hangosabb legyen, mint a zenéd.


Ha nem akarod tönkretenni a füledet a fülhallgatóval, akkor otthon, hangszóróval, négy fal közt hallgasd úgy, hogy a szomszédokat se zavarja.

2014. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.

Ha léteznek gyűlölködők pl. akkor ilyen is lehet.


Akkora katyvasz van némelyik "liberálisnál", hogy igazából nem lehet eligazodni rajtuk (tisztelet a kivételnek).

2014. nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!