Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek mi baja vagy miért...

Kinek mi baja vagy miért szereti a romákat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 20:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Engem már vertek meg ok nélkül, a fiamat is, bedobálják az ablakokat, ellopják a szőnyeget. Tavaly kitépkedték a virágokat a kertből, azt mondták azért mert előttük nincs ne legyen előttünk se. Ha egyet meglátok görcs áll a gyomromba. Ja és utálják a magyarokat - ők mondták-
2010. jan. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mert a többségük rohadt rasszista gyilkosokból áll. Attól egy nép nem lesz kulturált, mert a segge alá van tolva egy felépített ország. Egyébként a cigányok többsége miért nem beilleszkedő, mint a kisebbik hányaduk? Fogós kérdés igaz?
2010. jan. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
A cigányok többsége nem szeret dolgozni. A cigányok többsége "rossz", "gonosz", "lopós", stb. Na ez igaz. De! Mégis ki az a gyö.kér, aki azt akarja hogy újra egy Hitler féle, alacsony önértékelésű, rasszista vadállat uralja Európát? Mert én határozottan nem! De végül is mért is ne! Tök jó móka lehetett gyerekeket elgázosítani, és a hulláikat elégetni. Én is élveztem volna. A sok gyö.kér azt hiszi hogy nácinak lenni menő, utálni a cigányokat menő, megvetni a zsidókat menő. De tökre nem menő. Aki irigykedik a zsidókra mert tudnak pénzt szerezni, az tanuljon tőlük. Lehet hogy nem tisztességes útn jutnak a pénzükhöz, de ilyen világban élünk. Minden népcsoportban vannak csalók, hazugok, lopkodók, nem is egy. De ez van, ilyen a roh.adt emberiség. Azért mert cigány valaki, akkor mi van? És mondjuk mi lenne ha minden Szabó nevű embert gyűlölnének, és irtanának mert Szabó. Szerintem kur.va jó érzés lenne. Nagyon feldühít ez az utálom a cigányokat felfogás. Sokan vannak, az igaz. A mi adónkból élnek, ez is igaz. De nem értek egyet a neonáci, rasszista bunkókkal. Nekik fogalmuk nincsen a második világháború eseményeiről. Az ilyen ocsmány csürhét kéne bezárni táborokba, azt meglátjuk milyen szuper buli... Áh, hát ha így megy a világ, hamarosan kipusztulunk emberek. De én azt mondom hogy nem is baj... A föld végre megszabadulna az idióta, semmirekellő emberiségtől. 15/L
2010. ápr. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

gyűlölöm őket

lassan mi leszünk magyarok a kisebbség

2010. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!