Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lehet az elmúlt 8 évben...

Mit lehet az elmúlt 8 évben az MSZP neve mellé írni, aminek nem voltak jelentős hátulütői?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 12:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Autópálya-építés.
2010. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
24%
1.válaszadó: Gondolkozz...:D
2010. jan. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Sorkatonaság megszüntetése.
2010. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

Autópálya-építés->"hátulütő"

sok-sok lopás. Nagyon sok pénzt költöttek amiből sok csak zsebekbe véndorolt nem pedig a munkálatokra. Általában kiadják a munkát alvállalkozóknak fillérekért ők pedig elteszik a zsét.

Az alvállalkozó pedig feketén dolgoztat, nem adózik, sőt van aki ki sem fizeti a munkásokat.

2010. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Elnézést igazatok van(első voltam, és tényleg nem gondolkodtam, mert csak azt figyeltem, hogy a folyamat végeredménye nem káros senkinek, azt elfelejtettem, hogy közbe mik mennek).
2010. jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%

Sorkatonaság megszüntetése -> "hátulütő":

nem kell finanszírozni a katonák képzését, főleg ezért tették szerintem.

ami gáz, hogy nincs rendes hadseregünk ami egy normális orzságnál azért kellene. Ott van svájc, aki nagyon régóta nem harcolt senkivel, mégis van egy ütős hadserege.


ezenkívül a katonaság megneveli a fiatalokat. Megvallom én bánom, hogy nem lehettem katona pár hónapra. Igazából egy valami van ami miatt nem szerettem volna. Az, hogy közös fürdőben kellett volna meztelenkedni és azt nem csípem:)

2010. jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
"ami gáz, hogy nincs rendes hadseregünk ami egy normális országnál azért kellene." Megsúgom, előtte se volt. Magyarországon már nagyon rég nincs normális hadsereg, már a szocializmus idején is csak azért nem tudták volna elfoglalni az országot, mert itt állomásozott a Szovjet Hadsereg(feltéve, hogy ők megvédtek volna).
2010. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ez tény, de most már az az alap hadsereg sincs meg ami annó volt. illetve nem is az, hogy hadsereg, hisz akit besoroznak az leszerel a kötelező sorkatonaság után. Viszont ha gond van, akkor behívják. Most kit hívnak be ha gebasz lenne? hisz nem kaptunk kiképzést.
2010. jan. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Majd ha behívnak kapunk. A jelenlegi technológiai szint mellett, egy ilyen kis országnak, ami a NATO tagja, nincs szüksége komoly hadseregre, mert olyat nem tud összerakni. Amikor még az volt a háborúban a kérdés, hogy ki tud több férfit gépfegyverrel a kezében kiküldeni a frontra, akkor volt értelme. Ma, amikor robotrepülőgépekről hajtanak végre precíziós bombázást, 200ezer katonával ugyanúgy nullák vagyunk, mint 25ezerrel. A hadseregnek még így sincs elég korszerű felszerelése, hogy csak kb 25 ezer katonát kéne felszerelni vele, akkor meg 200ezret se tudna. Azt pedig már láthattuk a magyar történelem során, hogy mire jutunk azzal, ha 100ezres nagyságrendben kiküldünk a frontra elavult technikával felszerelt katonákat(Don-kanyar).
2010. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
17%
Én egyik pártra sem szavaznék, de a kérdés kiírójától kérdezem, hogy a FIDESZ "uralkodása" alatt milyen jelentős eredmények, előrelépések születtek? Tudna ilyet felsorolni?
2010. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!