Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Végül is kit érdekel, hogy...

Végül is kit érdekel, hogy kit tilt ki Amerika?

Figyelt kérdés
Most mégis, mi ez a show-műsor, igazából ki nem szxrja le, hogy kit tilt ki Amerika? Amerika most ezzel akarja befolyásolni a magyar közvéleményt, hogy olyan embereket tilt ki, akik nem is akartak az USA-ba utazni? Csak én látom ezt viccesnek?

2014. nov. 5. 19:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
70%

"DE: mi köze ennek Amerikához?? És miért az amerikai kitiltás révén kap az ügy nyilvánosságot? "

Le lett írva. Goodfriend állítása szerint az USA próbálta csendben, nem nyilvánosság előtt lerendezni az ügyet, erre valamelyik kormány párti kommunikációs agytröszt gondolom kitalálta hogy "ugyan miért ne támadjuk be az USA-t megelőző csapásként". Jött a napi gazdaság cikke a NAV vizsgálat akadályoztatásáról.

Ezután jöttek elő az amcsik, hogy NAV vizsgálatról nem tudnak és nyilvánosságra hozták hogy milyen okból, milyen rendelet alapján tiltottak ki bizonyos köztisztviselőket.


Ezért, hozta nyilvánosságra az USA. Röviden, valamelyik hülye védekezésként be akarta mártani az USA-t (napi gazdaság), erre a fagyi visszanyalt.

2014. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
76%
Én azon csodálkozok hogy eddig is tolerálta a nyugat hogy ócsárolja Orbán őket miközben Putyinhoz dörgölődik
2014. nov. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
36%
Egy olyan országot akartok itt igazság osztónak beállítani aki kénye kedve szerint bombáz le országokat az olaj miatt? Nevetséges. Itt van Irak esete vegyi fegyverek birtoklásával megvádolták őket majd rommá bombázták az országot. Ja, hogy még egy lejárt szavatosságú rovarölőt se találtak az ne zavarjon senkit. Az hogy esetleg több száz esetleg ezer ártatlan ember meghalhatott az ugye nem számít, tévedni emberi dolog.
2014. nov. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
62%

"Majd ha újabb 30-40 adót nyomnak le a torodon te is elgondolkozol azon hogy ez vajon miért van."


Hidd el, hogy nem fog.

Igazmagyar a szentem, azok meg nem kérdőjelezik meg az orbáni utasításokat.

2014. nov. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
62%

" Egy olyan országot akartok itt igazság osztónak beállítani aki kénye kedve szerint bombáz le országokat az olaj miatt? Nevetséges. Itt van Irak esete vegyi fegyverek birtoklásával megvádolták őket majd rommá bombázták az országot. Ja, hogy még egy lejárt szavatosságú rovarölőt se találtak az ne zavarjon senkit. Az hogy esetleg több száz esetleg ezer ártatlan ember meghalhatott az ugye nem számít, tévedni emberi dolog.

"


Még mindig az amerika ellenes dumát nyomod, de nagyon átlátszó, hogy kerülöd a számodra kínos kérdéseket.......

2014. nov. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
62%

Én nem tartom ezt viccesnek. Ez kb. olyan mintha egy ebolás ülne a buszon és eltávolodnak mellőle az emberek. Még azok is akik azelőtt a barátai voltak. Azt mondják menj el orvoshoz, gyógyíttasd meg magad aztán visszaülünk melléd. Az meg rázza az öklét, hogy nincs neki semmi baja.


Mindannyiunk több adót fizet mint amennyit a gyerekeinek oda tudna adni, nagyon nem vicces hogy azt ellopják aztán nem győzik már kitalálni még milyen alapon lehetne újabb adókat kivetni. Miközben rekord áfát fizetünk most is.


Én az USA helyében még igen sok embert kitiltanék, de Magyarországról is a korrupt kártékony férgeket!

2014. nov. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
70%
Nem kínos nekem egy kérdés se tedd fel nyugodtan. És igen nem kedvelem az Usa-t és ennek semmi köze ahhoz hogy kit tltottak ki vagy kit nem. Mert ez egy bagatel dolog a világpolitikában máshoz képest.
2014. nov. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Amerikát nem érdekli.

Nekik csak az a céljuk,hogy az ő országukban nem tartózkodjon!

Az,hogy a saját országát mennyire érdekli,az ő dolguk!

Miért perelnék be?

Ez a saját állama feladata lenne,ellenőrizni!


Én nem viccesnek,hanem szomorúnak látom!

Ilyen emberek irányítják az országot!

2014. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

És mi az,hogy "nem tervezi,hogy oda utazik"


Megkérdezted az illetőket,hogy tervezték e?


A lényeg nem azon van,hogy akar-e menni.

Hanem,hogy "nem látják szívesen".


Nyilván az illető járt már az országban,és feltételezhető,hogy élete során megismételte volna.

De ha nem is,akkor is jobb az elővigyázatosság.



Ez kb olyan,mintha alkalmaznál egy biztonsági céget vagy személyzetet védelem céljára,de nem teljesítenék a szolgálatot,mert "nem biztos,hogy betörnek":D


Nevetséges érvelés.

2014. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Kérdező! ezen a linken szakértői választ kapsz a kérdésedre.


[link]

2014. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!