Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek mi a véleményetek?...

Nektek mi a véleményetek? Örülnétek neki?

Figyelt kérdés

"Rogán Antal szerint felmerült, hogy a családi pótlékot munkavállaláshoz kössék, de „ezen a kormány még gondolkodik”."


Én fölujjongtam mikor megláttam. Végre vége lenne a megélhetési puja-potyogtatásnak! Igaz én alapvetően liberálisnak tartom magam, de falusi gyökereim vannak, szóval nem hiszek a c-típusú állampolgárokról szóló mesékben. Nektek mi a véleményetek?

Gondolom lesz majd azért tiltakozás is ellene. Szerintetek milyen mértékű lesz?


2014. nov. 4. 21:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem Gyurcsányék megpróbálnak nagy tömeget kivinni az utcára.

Megragadnak mindent, hogy ukrán helyzetet teremtsenek.

2014. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%

"Végre vége lenne a megélhetési puja-potyogtatásnak!"


Tehát az nem zavarna, hogy nagy mértékben nőne a lopások/rablások/betörések száma.

2014. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

így van elég volt a sok kokeró purdéból, vissza kell fogni szaporodásukat, mert igazi magyarok kellenek e hazába és akkor lesz feltámadás, mi kitartunk itt és őrizzük hazánkat, mint egy végvárat



Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában,

Hiszek egy isteni örök igazságban,

Hiszek NAGY-Magyarország feltámadásában.

2014. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
A liberátorok biztos sivalkodnának.
2014. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
2: Nem ő vagyok, de engem nem zavarna. Talán előbb elérjük az ingerküszöböt és jöhetnek a tankok, mint Szlovákiában.
2014. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

"Tehát az nem zavarna, hogy nagy mértékben nőne a lopások/rablások/betörések száma."


Aki lop, rabol, betör azt be kell csukni, hogy leülje a teknősbéka életkorát vagy amíg a műanyag lakat rá nem rozsdásodik.


Nagyon meg kellene szigorítani a segélyezéseket. Jó ötlet volt annak idején az. ún. szociális kártya, de jogvédőék felhördültek. Semmi készpénzt a nem dolgozóknak. Az Expressz újság állás rovata nem üres, nem hófehérek a lapok.

2014. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Így is lopnak/rabolnak/gyilkolnak pedig tömik őket pénzel. Valahol gátat kell ennek vetni. Ez így első nekifutásra nem rossz. Bár valóban ez inkább hosszútávon éreztetné a hatását, 10-15 év kb. De a rövidtávú "megoldásokkal" már tele van a padlás.
2014. nov. 4. 21:26
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

"Aki lop, rabol, betör azt be kell csukni, hogy leülje a teknősbéka életkorát vagy amíg a műanyag lakat rá nem rozsdásodik."


Mi pedig mind ezt fizetjük persze.

2014. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%

"Semmi készpénzt a nem dolgozóknak. Az Expressz újság állás rovata nem üres, nem hófehérek a lapok."


Persze, a 20-on éveseknek, afelettieknek pedig marad a piramisjáték. Látszik, hogy nem voltál még munkanélküli 40 felett.

2014. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%

ezt már csak az újonnan születettekre lehet alkalmazni


én 4 gyerek felett egyáltalán nem adnék családi pótlékot egy vasat sem. Aki 5 gyereket akar az tartsa el az összeset akár cigány akár magyar

2014. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!