Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a legfontosabb aktuálpoliti...

Mi a legfontosabb aktuálpolitikai kérdés ma?

Figyelt kérdés
Manapság
2014. nov. 2. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Demográfiai válság. Rövidtávon talán nem annyira érezhető, de hosszútávon semmi sem működhet ha így folytatódik...
2014. nov. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a népességszám csökkenése a gond, hanem a népesség társadalmi megoszlása. Egyébként szerintem a legfontosabb kérdés az USA kitiltási dolog. De egyébként jó a kérdés, kiváncsi leszek a válaszokra.
2014. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szomorú ez ... :(
2014. nov. 2. 23:29
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem h mire van a Fidesznek 2/3-a ?

Mer egy csöppet bűzlik az ügy.

2014. nov. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyteremtés-foglalkoztatottság, társadalmi különbségek növekedése, kivándorlás, demográfiai válság, családtámogatás, rezsicsökkentés, kormány központosító intézkedései, devizaadósság, államadósság, közbiztonság, cigányok, energiaellátás biztonsága, atomerőmű, ukrán válság, földgáz ellátás, EU, bevándorlás...
2014. nov. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Vadkan01 ***** válasza:
Mikor tör ki a harmadik világháború? 70 éve töretlenül.
2014. nov. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Már a kérdés is mutatja, hogy a kérdező szerint sok ilyen van. Ő a legfontosabbra, azaz a helyzetet, esetleg más aktuálpolitikai kérdéseket is leginkább előbbre vivőre kíváncsi.

Szerintem ez a megosztottság és az uszítás közszemléletté válása.

Ma ellenség és nem társ, aki másképp gondolkodik, más célokat tűz ki. Ma csak gyűlölettel lehet szólni (mint itt e fórumon a legtöbbször) mindenről, ami nem azonos a szóló véleményével. Ma a leggyakoribb szó az ócsárlás, megvetés, lebecsülés, megalázás.

És ilyen körülmények között sírunk azon, hogy kosz van, hogy protekció kell a munkahelyhez, hogy kevés a fizetés, hogy lopnak, csalnak, egyáltalán, hogy "élhetetlen ez az ország". Igen az. Mi tesszük ilyenné. Elsőnek tehát fogjunk össze és akadályozzuk meg az uszítást. Döbbenetes élmény lesz, hogy mennyire megindul itt minden, szinte magától.

2014. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
HÁT az internetadó!%%%
2014. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Itthon vagy a világban?


Itthon szerintem is a demográfiai válság. És emellett az egyre erősödő EU-Oroszország ellentét, aminek egyre nagyobb hatása van a belső ügyeinkre is.


A világban a globális környezeti gondok: túlnépesedés, klímaváltozás és ezek társadalmi-gazdasági hatásai. És még idetenném az USA, Kína és India belpolitikájának alakulását, mert nagyban az egész világ jövője ezeken múlik.

2014. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Korrupció, túl magas állami újraelosztás, cigányság kérdése.
2014. nov. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!