Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi is a baj a Fidesszel?

Mi is a baj a Fidesszel?

Figyelt kérdés

Sokaknak fájnak ezek az új adók, én is szidom érte gyakran a Fideszt.

De, 8 év szoclib kormányzás után, akik eladtak mindent, lezüllesztettek mindent, tönkretettek bennünket, ezután, mit vártok?

Ezek az új adók az MSZP-SZDSZ-es kormányzás miatt kellenek, az ő hibájuk.


Nem egyszerű romjaiból újra felépíteni ezt az országot.Nem 0-ról indultunk , hanem a pincéből.


A Fidesznek nincs alternatívája.

A Jobbiknak még fejlődnie kell, nem party képesek.


Az LMP szintén komolytalan, mint a Jobbik.


A szociálliberális összefogást meg be sem kell mutatnom, azoknál rosszabb nincs.

Ha újra hatalomra kerülnének, eladnák az országot ismét, idegenszívűek.

Rosszabbak, mint az Isten csapása.



2014. nov. 2. 21:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
95%

Hát én inkább választom azt, hogy házasodhatnak a melegek, minthogy a 10x adóztatott pénzem kapjon még 4 másik adót.


Tudtátok, hogy a tesco 60x-os adóemelést kapott? Majd áthárítják és drágulni fog minden. Többi hipermarket se maradt amúgy ki.


És ez csak egy a 10 másik ADÓEMELÉS/MEGSZORÍTÁS közül amit 2015-re kapunk hálájuk jeléül, amiért ők kapták meg megint a többséget.


Hulladék gyurcsány és hulladék szdsz, de ha választani kell, akkor inkább ők, mert legalább nem nyúlkálnak állandóan a pénztárcámban, és a hétköznapi dolgaimban.

Adósság meg már nem téma, mert ugyanúgy nem tud vele mit kezdeni a fidesz sem.

2014. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Rövid válasz: Minden!


Hosszú válasz:

2014. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Rövid válasz: Minden!


Hosszú válasz:

Orbán Viktor mondta valamikor az elmúlt hónapokban, hogy már feljöttünk a pincéből és mászunk fel e lépcsőn(igen, ilyen bugyuta megfogalmazásai vannak). Meg különben is, Magyarország jobban teljesít, nem?

Akkor minek ennyi új adó?! Gondolkozzatok már! Ti is kaptatok egy pici agyat születésetekkor.

2014. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

# 24/24 Időpont ma 17:19


Dehát nekem azt mondták, hogy az adócsökkentés plebejuskormánya lesz ez...


De most már nyilvánvaló, hogy minél több az adó annál jobban teljesít egy ország! Meg, a plebejus szót is rosszul tudtam mit jelent, de há ők biztos jobban tudják mit jelent, diplomás mind! De így sem vernek át engem ám soha! :-)

2014. nov. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!