Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is így van a Fidesszel?

Más is így van a Fidesszel?

Figyelt kérdés

Régebben én is elleneztem őket, meg elhittem, amit a TV-ben mondtak.


De aztán kezdett változni a szemléletem, viszont annyira nem voltam biztos bennük, hogy 2014-ben is rájuk szavazzak.


Viszont a településünknél zongorázni lehetne a különbségen, mióta a Fidesz vezeti, az MSZP alatt rohadt minden, meg mintha befagyott volna az idő, semmi nem fejlődött.


A Fidesz óta fejlődik a kórház, egyre modernabb, meg az egész környezetemben fejlődést, szépülést tapasztalok.

A munkahely is több lett.

Meg a romákat is befogták közmunkára.


Úgy vettem észre, hogy a Fidesz jobban fejlesztgeti a vidéki településeket, míg az MSZP minden pénzt csak Budapestbe öntött.

Illetve a Fidesz igyekszik a főváros vízfejűségét is csökkenteni.

Ez a szavazatokon is meglátszik, az emberek meghálják a Fidesznek , hogy jobbá teszi a településüket.


2018-ban valószínűleg én is a Fideszre szavazok.


Nem is bánom, hogy az MSZP eltűnőben van, egyáltalán nem kár értük.



2014. okt. 5. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Gratulálok, sikerült bevenned a propagandájukat. Amint vége a polgármesteri választásoknak, majd nem látsz semmit se fejlődni.
2014. okt. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Szavazzál csak rájuk! Aztán ne keseregjél majd,hogy milyen árak vannak,mennyi a fizú,mennyien éheznek,remélem kaptok majd egy stadiont is,annak is örüljél,Sok birka......

Na mindegy,hála isten engem ez már nem érint!

2014. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Akkor mivel magyarázod, hogy minden szép szám és statisztikai adat mellett miért nőtt az államadósság mértéke a valaha létezettnél is magasabbra ?
2014. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

miért nőtt az államadósság mértéke a valaha létezettnél is magasabbra ?

És ezt honnan veszed?

2014. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Ha már a helyi fideszről van szó, dögöljenek meg, az összes környékbeli önkormányzati lakásba cigányokat költöztettek.

(Győr)

2014. okt. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

14:43-as válaszolónak. Gondolom onnan veszi, hogy nem csak fideszes médiát olvas, néz, hallgat. Neked sem ártana.


[link]

2014. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mi állhatott a háttérben de azért a bankoknak elég keményen nekimentek és ilyet én még nem láttam sehol a világban. Az MSZP meg leépíti önmagát. Zuschlag,Szilágyi Elonóra,Hagyó Miklós a Rolls-Royce-os Fürst György ügye +mostani vezetőjük meg képes volt bérletet hamisítani.Mi lesz ha a húsos fazék közelébe kerül? Ezért van ma 2/3-os többség.
2014. okt. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok így. Eddig is utáltam, de most még jobban. Kihasználja, hogy sok ember nem képes gondolkodni és a dolgok mögé látni. Kórházak meg talán azért fejlődnek, amiért nálunk is: az Eu támogatásával. Még ki is van írva.
2014. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Munkahely pedig elhiszem, hogy több lett, mivel rengetegen húztak ki külföldre, amióta a Fidesz van.
2014. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Rezsi is biztos csökkent, hiszen enyhe teleink voltak.
2014. okt. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!