Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi is a baj a Fidesszel?

Mi is a baj a Fidesszel?

Figyelt kérdés

Sokaknak fájnak ezek az új adók, én is szidom érte gyakran a Fideszt.

De, 8 év szoclib kormányzás után, akik eladtak mindent, lezüllesztettek mindent, tönkretettek bennünket, ezután, mit vártok?

Ezek az új adók az MSZP-SZDSZ-es kormányzás miatt kellenek, az ő hibájuk.


Nem egyszerű romjaiból újra felépíteni ezt az országot.Nem 0-ról indultunk , hanem a pincéből.


A Fidesznek nincs alternatívája.

A Jobbiknak még fejlődnie kell, nem party képesek.


Az LMP szintén komolytalan, mint a Jobbik.


A szociálliberális összefogást meg be sem kell mutatnom, azoknál rosszabb nincs.

Ha újra hatalomra kerülnének, eladnák az országot ismét, idegenszívűek.

Rosszabbak, mint az Isten csapása.



2014. nov. 2. 21:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%
Mert az embereknek a megélhetés a tét, hogy legyen valami étel a hasukba, és meleg helyen tudjanak aludni. Vagy ez olyan nagy kívánság?
2014. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
94%
Ugyan az a Fidesz mint a baloldal az a baj vele!
2014. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
97%

"ilyen stabilan nem állt Magyarország 12 éve!"


Végülis csak stabilan bokáig vagyunk a szarban. Fejjel lefelé...

2014. nov. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
96%
A Fidesz a nemzetért lop :))
2014. nov. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Akkor átmegyek a szomszédba, hogy kiraboljam őt, a rendőröknek meg majd azt mondom, hogy nem én csináltam, mert igazából a Gyurcsány vót és én nem tehetek semmiről.
2014. nov. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ha nem a megélhetés a tét, mert le lettem pontozva,akkor ne legyetek felháborodva az internetadó, és az újabb adók ellen, hanem fizessetek! Hiszen ki tudjátok fizetni... Ha ezt is lepontozzátok, akkor már magatokat pontozzátok le.
2014. nov. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező! A Fidesszel semmi baj!

A nagy baj az emberekkel van. Akik nem látják, mert nem akarják látni, mit művel kedvenc pártjuk. Akik - ha egyáltalán törődnek ilyesmivel - érzelemből és nem értelemből politizálnak, választanak pártot. A baj azokkal a milliókkal van, akik elmennek, akiket nem érdekel semmi, akik csak siránkoznak, miközben maguk is azt teszik, amiért siránkoznak. Akik nem építik (romjaiból vagy nem romjaiból) az országot, hanem tönkreteszik. Orbán épít stadiont. De senki nem mondja neki úgy, hogy meg is értse, hibás az elgondolása. Gyurcsány szétveri a baloldalt. De senki nem mondja neki úgy, hogy meg is értse, szétverés helyett építeni kell. Demszky elcsalta fél Budapestet, de senki nem mondta neki úgy, hogy meg is értse, mi is egy főpolgármester feladata.


Az ember alaptulajdonsága, hogy igényei vannak, és azokat akarja megvalósítani. Orbán, Gyurcsány, Demszky és a többiek is emberek. De ha rossz célt tűznek ki, akkor nem siránkozni kell, hanem értésükre adni: EZT NE!

2014. nov. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
94%

A fidesz megnyert az Országban szinte mindent amit egy párt megnyerhet. és még ez sem elég a hatalomért reszkető Orbánnak. Elég gusztustalan amit művel.


[link]

2014. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem azért elég erős túlzás az, hogy az ország romokban volt, amikor a Fidesz-KDNP átvette a stafétabotot az MSZP-SZDSZ-től. Tény, hogy a balliberális koalíció is csapnivalóan vezette Magyarországot és sokkal több lehetőséget kihasználhattak volna az EU-s tagság révén, de nekem mégis szimpatikusabb az az időszak, mint a mostani, mert akkortájt még valóban az volt a cél, hogy Nyugat-Európához közeledjünk minél inkább, nem pedig az, hogy Oroszország és Putyin seggét fényesre suvickoljuk.


Visszatérve pedig a romhalmazra: nézz utána a 2002-2010 közötti gazdasági növekedésnek. Sőt, be is linkelem neked: [link] Tisztán látható, hogy az ő kormányzásuk alatt csakis 2008-2010 között csökkent a GDP, ami pontosan egybeesik a gazdasági válsággal.

Sokan azt is mondják, hogy a baloldali pártok csak a fővárost támogatják, amivel szintén nem értek egyet teljes mértékig. [link] Tisztán kivehető, hogy Magyarországon 2002-től kezdve ugrott meg drasztikusan az autópályakilométerek száma. Az autópályaépítés pedig szerintem a tökéletes példája annak, hogy igyekeztek bekapcsolni vidéket is a gazdasági vérkeringésbe.


Emellett persze ott vannak a hatalmas botrányok is (kormányzati negyed, sukorói kaszinó, őszödi beszéd, korrupciós ügyek), de botrányokból ugyebár a jelenlegi kormányzat sem szenved hiányt. :)

2014. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

70%-os jó nagy kommunistabérenc vagy!

azok a "jó gazdasági adatok" azért voltak, hogy beetessék a népet a devizahitelre és egyéb "jóságokra", az ország lefejése érdekében!

és azt a pár jó évet is többek között az Orbán kormány jó teljesítményének és jó örökségének köszönhetik a komcsiliberálisok!

a bankokkal közösen akarta a maffiabaloldal lenullázni az országot, áljólétet teremtve, így elzálogosítva Magyarország jövőjét!

gyurcsótány meg úgy haladt nyugat európa felé, hogy közben a gazdaság albánia szintje felé mozgott, az eladósodás rekordméreteket ért el és bannköztársaság kezdett lenni az állam! a nemzetellenes politikáról ne is beszélve, szemkilövetések, nemzetgyalázások, liberálfasizmus, cigánygyilkosságok, bank és multi terror, melegfelvonullás! ez volt a nyugati politikájuk, amivel inkább albánia felé haladt az ország...

2014. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!