Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha tényleg lesz internetadó...

Ha tényleg lesz internetadó akkor nekem is kell adóznom az internetért?

Figyelt kérdés
telenoros vagyok feltöltőkártyás és mobilon én állandóan netezek. ezekért is kell majd?
2014. okt. 31. 22:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

1. Nem lesz internetadó.

2. Ha lett volna, a szolgáltatók beépítették volna a havidíjba a plusz 700 forintot (azt sem egységesen, hanem úgy, hogy bizonyos csomagok árát 700-nál többel emelték volna, más csomagokét meg kevesebbel), mivel az egy az egyben történő áthárítást tiltotta volna a törvény, nem tehették volna meg, hogy az adatforgalom alapján számlázzák ki az adót.

2014. nov. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"4 éve még 0,5%-al megúsztam egy pénzkivétet, most 1,5% alatt lehetetlen. Akkor ki fizeti?"


Az azért van, mert két felvétel ingyenes. A bankok ezt a két felvételt kompenzálták azzal, hogy a harmadiktól viszont jól megnövelték a költségeket.

2014. nov. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jó, de én speciel egy hónapban vagy 10-15x veszek ki pénzt az automatából, nagy ívben teszek rá, hogy a hó első kivétje ingyenes, ha nekem 30-án jött meg egy befizetésem és szükségem van a kp-ra. Egyébként sem garantált, hogy a hó első átutalása olyan hatalmas összeg, lehet, hogy csak 30 ezer forint kivétele lesz ingyenes. Másrészről a havi számlavezetési díj meg 2400-ról 4450-re változott az utóbbi 4 évben.
2014. nov. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Jó, de én speciel egy hónapban vagy 10-15x veszek ki pénzt az automatából"


Mi indokolja, hogy így tegyél?


(Néha én is jót mosolygom magamon, hogy néhány éve 400 forintért vettem fel 1000 forintot hetente többször is automatából. Pedig odafigyeléssel, megfelelő számlacsomag-választással a bankolási költségek jelentősen csökkenthetők.)

2014. nov. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!