Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek bemerik vezetni...

Szerintetek bemerik vezetni az internetadót? Mi lesz ha bevezetik?

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy tűnik be fogják vezetni.

A kormány azt ígéri, hogy a szolgáltatók nem fogják áthárítani az új adót, de ez aligha hihető. Valószínűleg megdrágul az internet használata vagy pedig a szolgáltatás minőségét fogják csökkenteni, lekorlátozni.

2014. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
0%
Szerintem be fogjak vezetni! Semmi sem fog tortenni, mint, hogy par szaz forinttal kevesebb marad a penztarcaban. Nen tudom miert kell ilyen nagy dolgot csinalni. Persze azt sem tudom, hogy milyen ado johet meg.
2014. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem be.
2014. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"Semmi sem fog tortenni, mint, hogy par szaz forinttal kevesebb marad a penztarcaban. Nen tudom miert kell ilyen nagy dolgot csinalni. Persze azt sem tudom, hogy milyen ado johet meg."


A Fidesz azt hangoztatta, és most is hangoztatja, hogy nincsenek megszorítások.

Ezzel szemben eddig 24 új adófajtát vezetett be, amelyek közül néhányat (telekommunikációs adó, bankadó, reklámadó) nem közvetlenül szedi be tőlünk, hanem egy-egy szolgáltató közbeiktatásával. De azért azt tudni kell, hogy MINDEGYIK adót végül mi, dolgozók fizetjük meg.


Az internet adó egy újabb adófajta, amit most éppen az internet szolgáltatókon keresztül akarnak beszedni.

Úgy látszik sokba kerül az unortodoxia.

2014. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

- bevezetik

- forradalom lesz.

2014. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Semmi sem lesz. Bevezetik és kész. Kétharmad az kétharmad, nincs apelláta.
2014. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
Mivel a szavazás napján lesz a tüntetés a Kossuth téren, ezért nagyjából a voksolás utáni fél órában ki fog derülni, hogy birkák vagyunk-e, akikkel bármit meg lehet tenni.
2014. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Miért ne mernék? Nem lesz semmi, valahonnan be fog folyni pár milliárd, részben a szolgáltatók fizetik meg, részben meg valószínűleg a szolgáltatás ára is emelkedni fog valamennyire.
2014. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

"Mivel a szavazás napján lesz a tüntetés a Kossuth téren, ezért nagyjából a voksolás utáni fél órában ki fog derülni, hogy birkák vagyunk-e, akikkel bármit meg lehet tenni.

"


És mégis mit akarsz tenni? Mit tennél, ha a többi pár száz ember is ugyanolyan elszánt lenne mint te? Nekimész a parlamentnek ököllel? :D Ne zavarjon, hogy a hatalom enyhén túlerőben van. Eléggé értelmetlen pattogni.


Változtatni tavasszal lehetett volna. Legközelebb 4 év múlva lehet. Addig bírd ki.

2014. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

# 9:

Nem lehetett volna és ezt pontosan a parlamentben ülő "ellenzék" hozzáállása bizonyítja a legjobban.

2014. okt. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!