Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem azt, hogy a...

Csak én érzem azt, hogy a Jobbik igazából nem tud érdemben mit kezdeni a netadó körüli helyzettel?

Figyelt kérdés

Mármint a 2006-2010 közötti időszakban messze ők szervezték a legtöbb és legjobban levezényelt tiltakozást, tüntetést, de sem 2012-ben a diáktüntetések idején sem most a netadó elleni tömegmegmozdulásokon nem tudnak érdemben vezető szerepet vállalni.

Igen tudom, hogy elítélik a netadót, és ők is ellenzik, láttam jobbikos politikusok nyilatkozatait a témában, de mintha a régi radikalizmus kiveszett volna belőlük, most is megkérik a híveiket, hogy civilként vegyenek részt a tüntetésen és békésen tiltakozzanak. Ez olyan furcsa egy "radikális" párttól, ráadásul sok jobbikos ellenérzéseket táplál a netadó elleni tüntetésekkel szemben, mert tény, hogy most a baloldal, ha szabad így fogalmaznom ellopta show-t a Jobbik elől, és bizony tény, hogy Putyin szidása meg az EU-s zászló lobogtatása nehezen fér össze a Jobbik eddigi politikájával, csak akkor ne csodálkozzanak, ha hirtelen a baloldal támogatottsága megnő a fiatalok körében, elvégre eddig nyíltan csak a baloldali trió vállalta fel az ügyet.

De ugyanilyen tanácstalannak látom az LMP-t is, valahogy egyik újabb ellenzéki erő sem tud mit kezdeni ezzel a helyzettel.


2014. okt. 30. 19:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük 7-es. Most nyerik meg a Ferkónak a következő választást, ne zavard őket.


Nem vagyok fideszes, sem jobbikos, sem akármilyen... csak valamiért nevetnem kell már az emberi butaság újabb mélységein; bár sokan valóban nem tehetnek róla. Manapság olyan ügyesen tudnak embereket manipulálni, hogy már észre sem veszed. Például ez egy jó videó:

https://www.youtube.com/watch?v=S1f_o7xgvl8


Btw. uniós zászlót valaki?

2014. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Amúgy az nem tűnt fel senkinek, hogy az egész tüntetés lényege a "párt-mentesség" volt? Hogy végre magyarként álljunk ki magunkért, ne megint egy másik piócát támogassunk...
2014. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!