Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Cigányok mint ütő kártya?

Cigányok mint ütő kártya?

Figyelt kérdés
Magyarországon ma kb 1.3m cigány él. Ezeket a mai pártok felhasználják a politikai haszonra. Ti mit gondoltok erről, például ha egy elcigányosodott faluban, csak egy olyan politikus nyerhet, aki lekenyerezi a cigókat, úgy mond. Lehet, hogy azért nyert a fihesz mert őő tudott, a legtöbb cigány lefizetni. Vagy a lefizetés mennyi hasznot hozott számukra?

2014. okt. 30. 15:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Jobbikos, nem szavaztam rájuk, a választáson.
2014. okt. 30. 15:32
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Fizetős parkolóhelyen dolgozok..

Az a komoly mikor az új gazdag roma ül a 25 millás mercibe bejön el van neki magyarázva hogy a parkolás óránként 350 Ft mikor jön ki ilyet szól be mosolyogva hogy "jaj miből fizessem ki a 350 Ft-ot hát nekem nincs!"

Amikor mondom neki hogy jó akkor hívjuk a rendőrséget valahogy mégis előkerül az a 350 Ft apró! :D

2014. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
13%

"ha egy elcigányosodott faluban, csak egy olyan politikus nyerhet, aki lekenyerezi a cigókat"


Minél több egy területen a cigány, annál jobb eredményt ér el a Jobbik. Ezen logika alapján a Jobbik kenyerezi le legjobban a cigányokat?

2014. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

1: Azért ez is jól tükrözi a magyar állapotokat, hogy már azzal kell kezdened, hogy védekezel.


2: Hát, nem irigyellek. Nekem olyan rövid a türelmem, hogy valszeg a következő pillanatban ököllel basznám be a szélvédőjét.


3: Ez így ebben a formában nem igaz.


A cigányságot nem csak szavazógépnek használják, hanem ingatlanár manipulátornak is. Beköltöztetik őket valahova, lerohasztanak velük mindent, az ingatlanárak lemennek a béka segge alá, aztán jön az önkormányzat vagy gazdag befektető és felvásárolja az egész telepet egy ingatlan áráért. Több helyen is előfordult már ez, legutóbb Győrben tapasztaltam.


Most a putri helyére sportközpont és szállodák épülnek, vagy fognak épülni a közeljövőben.

2014. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hi, előző válaszoló.

Nem, védekezek, valaki már írt előtte, csak kitörölte a hozzászólást, vagy kitörölték.

2014. okt. 30. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:
5: Ja értem. Bocs, akkor nem szóltam. :D
2014. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!