Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Dunántúlon is élnek nagy...

A Dunántúlon is élnek nagy mennyiségben cigányok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 30. 21:52
1 2 3
 1/26 Magyarmanó ***** válasza:
100%
Igen. Pl.: Győrben, Pécsen
2014. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ormánságban elég sok.
2014. szept. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Győrben például elég sok, van egy nagyon zűrös városrész is.De az környék már a 80-as években is "Chicago" volt.


Ha az nem lenne, akkor Győr lenne Magyarország legélhetőbb városa.


Szóval, vannak cigányok Dunántúlon is...

2014. szept. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Napfonat ***** válasza:
100%
Pécs és Komló már szinte tiszta Delhi.
2014. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 intrepid ***** válasza:
65%
Sajnos penetrálódott velük már az egész ország.
2014. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Dél-Dunántúlon is sokan vannak, ahol én lakom is külön városrészük van, még az ingatlanok is kb féláron vannak arrafelé.
2014. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

Sopron mentes volt


Az utóbbi 2 évben telepítették be őket aztán követte őket a rokonság. Óriási botrány van a betelepítés miatt.


Jelenleg a készenléti rendőrség (bordó sapkások)járőrözik Sopron utcáin nehogy a választásokig történjen megint valami, mert akkor bukik a fidesz.

2014. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%

7#


Úgy tudom, hogy Sopronba a Kanadából hazatért cigányokat telepítették...


Én is eredetileg GYMS megyei vagyok, illetve nagyszüleim Győrben élnek.


Sopron régebben tényleg maga volt a béke szigete, majdnem kis Ausztria volt.

Most meg az idióta Fidesz tönkretette, ahogy minden mást is.

2014. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
9: Nem ő vagyok, de bekaphatod. Engem is már vertek meg Zalaegerszegen úgy, hogy fel sem fogtam hogy mi történik csak azt vettem észre, hogy kint fekszem az úton. Ha jött volna autó vagy busz, simán keresztül is megy rajtam... Ennyit a nagy cigány imádatról.... és nem, nem kötöttem beléjük, mivel nem láttam őket, amikor hátulról kaptam egyet.
2014. szept. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
A cigányokat telepíteni sem kell, ha van egy élhető, jobb hely, akkor megjelennek egyből. Mindenütt ott vannak már. Bár voltak is mindig mindenhol, csak régen el voltak a kis putrijaikban, és nem voltak így elkanászodva. Nagyanyám egy faluban lakik ott, neki természetes, hogy mindig is voltak ott cigányok, inkább pár éve azon hüledezik, hogy ezek bent vannak a faluban is, hogy soha nem mertek a faluba bemenni annak idején, most meg ott lógnak mindenhol még a házuk is bent van.. Voltak voltak, 30 éve ugyanúgy még a mentő se ment azokra a részekre, ahol laktak a falu szélén, meg más se, de már meg rendesen bent vannak.
2014. szept. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!