Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Dunántúlon is élnek nagy...

A Dunántúlon is élnek nagy mennyiségben cigányok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 30. 21:52
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jó látni, hogy nem a kötekedés megy, hanem normális válaszokat kapok. Én Borsodban élek, itt már lényegében elviselhetetlen a helyzet, kíváncsi vagyok, hogy Dunántúlon milyen, de lelomboznak a válaszok :/
2014. okt. 2. 21:27
 22/26 KECSKE15 válasza:
100%
Baranyában meg somogy határ menti részén élnek sokan.
2014. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Borsodban nőttem fel, egy kis faluban. Tudom miről beszélsz. Egész gyerek koromat meg keserítették, és nem csak az enyémet. Volt, hogy az 50 éves apámat akarta elverni két tizenéves suttyó.


A baj az, hogy a magyar állam nem tesz semmit a beilleszkedésükért. Segélyekkel látják el őket. Ezzel nem nevelik munkára a roma népet, inkább ellene. Minek dolgozni? Ha az állam is eltart.


Sőt. Jobbat mondok. Ugyebár sok roma család, ( magyarok is bőven ) abból élnek, hogy gyermek után gyermek, és kapják utánuk a pénzt.


Ez ugye a népesség növekedése érdekében nem lenne rossz dolog. Csak az a nem mindegy, milyen nép fogja birtokolni Magyarország mondjuk 200 év múlva.


Bele sem merek gondolni abba, milyen lesz a későbbi generációnak, mikor egy általános iskola osztálya így fog festeni.:


3 magyar, 21 roma.


Nem tartom magam faj gyűlölőnek. Van roma kollégám is, aki tiszta, rendezett, nyugodt jámbor természetű, és nem egyszer segített már ki több magyar családot is, akik rá szorultak.


Vannak rendesek, és vannak nagyon kellemetlen figurák is.

Magyarok közt is sajnos.


A gond az, hogy senki nem foglalkozik a témával.

Maximum mi a nép.


Még.


Mire foglalkoznak majd vele, már késő lesz. Minden szempontból.

2014. okt. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. 20. válaszoló voltam. :)
2014. okt. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
52%

Sőt. Jobbat mondok. Ugyebár sok roma család, ( magyarok is bőven ) abból élnek



Magyarból is az alja nép csinálja. Szomszédomék is nyomultak a családanya pozícióra, hogy az asszonykának ne kelljen dolgozni, aztán nagyon megszívták. Majdnem úszott a lakásuk!

2014. okt. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Eddig nem nagyon, de mostanában tömegesen költöznek ide Nógrádból a munka miatt.Nem lehet mellettük meg maradni,ha rájuk szólsz még nekik áll feljebb.
2015. ápr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!