Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még ezek után is be akarják...

Még ezek után is be akarják vezetni az internetadót. Mi véleményetek erről?

Figyelt kérdés

[link]


Engem igazából ez a mondat idegesített fel:

"ezek a tüntetők ugyanúgy el fognak tűnni, ahogy ahogy eltűntek az alaptörvénnyel, a nevelési törvénnyel vagy a rezsicsökkentéssel kapcsolatban."


Hihetetlen hogy ennyire lesz@rják az embereket.



2014. okt. 29. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Hátha most a Fidesz fog eltűnni és nem a tüntetők...
2014. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én is most olvastam ezt és egyértelmű provokációnak tűnik. Még az se lepne meg, ha nem is mondott volna ilyent. Ha meg mégis, akkor mérhetetlenül ostoba és gőgös.
2014. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

igen csak közben kiderült hogy ők is lopják az adófizetők pénzét


és ezzel egy időben bevezetnek még 1 adót

2014. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nagyon kiváncsi vagyok már az USA-ból kitiltottak neveire. Nyilvánvalóan figyelemelterelés az egész, de vajon megér-e nekik annyit, hogy rólunk írjon a világsajtó?
2014. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

"de vajon megér-e nekik annyit, hogy rólunk írjon a világsajtó?"

Hát nem ismered a híres magyar Orbán mondást? "Ha belehugyozol a medencébe, szarj is bele figyelemelterelésként"

2014. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Az ATV élő reggeli műsorába mondta: https://www.youtube.com/watch?v=i6z3ul1UFgg

Az is érdekes hogy, készítettek egy felmérést ami szerint az emberek nem tartják igazán rezsi költségnek az internetet. Ebből én arra következtettek hogy a 80+ éves korosztályt kérdezték erről ( már ha tényleg készítettek ilyen felmérést ) és nekik persze hogy nem tartozik a rezsi költségek közé a net.

2014. okt. 29. 13:46
 7/15 BlodDrunk ***** válasza:

AZ usaból kitiltottak nevei már napvilágra kerültek külföldön,persze nálunk síri csend.


[link]

2014. okt. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Na ja, jelenleg mindenki azt HISZI, hogy CSAK 700 Ft lesz, és a szolgáltató fogja megfizetni.

Bezzeg ha 1 cseppet gondolkoznának...

2014. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 BlodDrunk ***** válasza:
100%

Az a szép ebben,hogy a szegényebb rétegen fog csattani az ostor,viszont a kisebb szolgáltatók is meglesznek lőve!

Mivel Hűségszerződés van szolgáltató felé addig nem emelhet árat amíg el nem évül...

Szóval nem csak a nép szopja meg,hanem szolgáltató is,ennek következménye az lesz hogy kivonul magyar országról aztán lesz Nemzeti Internet trafik ahol 150ft-ért kapsz egy Gb netet...xD

2014. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
6: Mivel ATV ezért elvből nem nézem meg, viszont elhiszem neked. Így akkor csak simán fogyatékosok és valóban balhét akarnak.
2014. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!