Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor azt mondják hogy az...

Amikor azt mondják hogy az internetadót a szolgáltatóknak kell megfizetni, ezalatt csak a net szolgáltatókat, vagy a tartalomszolgáltatókat is értik?

Figyelt kérdés

Ugye most benyújtották ezt a módosító javaslatot, amit ha jól tudom el is fogadtak. Eszerint a magánszemélyeknek 700 Ft, cégeknek 5000 Ft, és elvileg nem terhelhetik rá az előfizetőkre ( bár az szerintem mindenki számára világos hogy úgyis mi fogjuk megfizetni ).

Most felmerült bennem a kérdés hogy a szolgáltatók alatt a tartalomszolgáltatókat is értik? Számtalan olyan szolgáltatás van a neten amire az ember előfizethet ( zene, film, e-book...stb ). Ezekre a tartalomszolgáltatókra ugyanúgy az 5000 Ft-os felső limit vonatkozik, vagy nekik már az adott tartalomra előfizető személyek után kell adózniuk?



2014. okt. 27. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. A tartalom szolgáltatók amúgy is simán ki tudnák kerülni, a tartalomszolgáltatást más országból is lehet végezni.
2014. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne reménykedj hogy nem te fogod megfizetni...
2014. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én nem reménykedek. Nagyon jól tudom hogy sajnos mi fogjuk megfizetni.

Én csak arra voltam kíváncsi hogy mi a helyzet a tartalomszolgáltatókkal.

2014. okt. 27. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!