Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj a Fidesszel? Az MSZP...

Mi a baj a Fidesszel? Az MSZP jobb volt?

Figyelt kérdés
2014. okt. 28. 22:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem volt jobb, de most Orbánról is kiderült nyíltan is, hogy szélhámoskodik, ígérget és nem tartja be, lexrja a magyarokat. Én eddig is tudtam, hogy mindkét párt ugyanaz. Egyikre sem szavaztam. Ha végig kellen gondolnom, és összeadnám fejben, akkor sem tudnám eldönteni, hogy a két rossz közül melyik volt a rosszabb. Teljesen egyformák. Fel kéne kérni a lenygel kormányt, hogy kormányozzanak itt is, mert ők valahogy jobban csinálták.
2014. okt. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Most a Fidesz kormányzásának fényében nézve jobb volt az MSZP, persze. Minden jobb volt, csak akkor azt hittük rosszabb már nem jöhet, aztán jött és csak jön és jön.
2014. okt. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a múlt mindig megszépíti az emlékeket. Ha most átesek egy padkán, eltöröm a karom és még egy gólya is a fejemre fosik, és csak táppénzt kapok, alig bírom befizetni a számláimat, akkor az nagyon rossz lesz meg minden. 8-10 év múlva meg majd együtt röhögök rajta a családdal, hogy micsoda poénos helyzet, hallod, még a gólya is, jó ég!


Mindig mindent megszépítenek az emlékek.


Vannak, akiknek különben sem jó soha semmi, azok mindig azt fogják mondogatni, bezzeg ezek előtt sokkal jobb volt.


De Lajos! Hát 5 éve azt mondtad, milyen szar minden! Most meg azt mondod, hogy 5 éve volt jó?

Jaj, hááát, de valójában jó volt, most a szar...

5 évvel később meg újra ugyanez.


Úgyis mindig ez lesz. Azért is cserélgetjük ezt a két oldalt 25 éve, mert a feledés jótékony homálya mindenre ráborul, és akkor mindig visszatérnek a népek az előzőhöz. Aztán mikor melyik az előző.

2014. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az,hogy a gazdagok gazdagabbá tétele a cél,a szegények megnyomorítása által.

Lásd egykulcsos adó,aminek semmi haszna nem volt,helyette jött rengeteg más adó.


az államadósságot a szegényekkel akarják megfizettetni,még ők dőzsölnek.

2014. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!