Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye hogy a választások előtt...

Ugye hogy a választások előtt nem volt szó új adókról?

Figyelt kérdés
Pofátlanul most akarnak bevezetni új adókat amikor már nyeregben vannak.
2014. okt. 28. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te kis naiv...

Választáskor IGÉRNI kell,

ha már nyeregbe vannak szabad a rablás.


"Más a választási ígéret és más a kormányprogram"


[link]

2014. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
És az a sok sok ember akik a Fideszre szavaztak ezt nyilván nem is feltételezte, hogy lesz. Az összes Fideszest mágján kellene elégetni !
2014. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy új kórmány, újminiszterekkel. A családi támogatásokhoz és a katonák 50%-os béremelésének forrás kell ! Semelyik kormány nem sem tartotja be az ígéreteit
2014. okt. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak új adók? Én "csak" régi adók "kiterjesztéséről" hallottam.

Mondjuk, lehet nem hallgattam elég figyelmese a múlt hét hülyeségei között.

2014. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy profi diktátor választás előtt engedményről, utána adókról beszél. Előbbi esetben csak beszél, utóbbi esetben főleg cselekszik.

Fordítva eget verő ostobaság lenne.

2014. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Ugye hogy a választások előtt nem volt szó új adókról?"


Melyik az az idióta párt, amelyik azzal kampányol, hogy ha őket választod, akkor a gatyádat is leadózod majd?

Nem tudom eldönteni, hogy provokációnak szánod a kérdést, vagy egyszerűen csak sötét vagy.

2014. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

700 forint adó egy hónapban/előfizetés és mindenki vért akar... Az utóbbi években kismillió adót/megszorítást szavaztak már meg, csak most a sok idióta középiskolás/egyetemista is érintett mert megijedtek hogy nem lehet korlátlanul torrentezni(ami ugye nem lopás, csak az adó bevezetése az) meg facebookozni.


Amúgy meg igazat adva itt néhány válaszolónak: mégis melyik ország melyik pártja kampányol adókkal?

2014. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!