Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Budapestiek többsége azért...

A Budapestiek többsége azért mszp s mert félti a munkáját, meg a család is azért szavaz az mszp re mert a munkahelyet féltik?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 18:50
1 2
 1/14 Dymo ***** válasza:
64%
azért mert hülyék!
2010. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem csak tájékozatlanok, elfogultak, rosszul ítélik meg a helyzetet.
2010. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mitől, és kitől?
2010. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

19:20 - Nos, én pl. tájékozódtam a Jobbik programja felől. Tüzetesen elolvastam, az első betűtől az utolsóig. És épp ezért nem tudom támogatni őket, mert túl sok minden van benne, ami nagyon nem tetszik, noha vannak olyan dolgaik is, amivel viszont maximálisan egyetértek - csak épp túl kevés van az utóbbiból és túl sok az előbbiből.


Ugyanígy tájékozódtam a Fidesz felől is, hozzávéve a régi tapasztalatokat, amit már megmutattak magukból - és ugyanarra jutottam velük kapcsolatban is, mint a Jobbik esetében, lásd fent.


Legutóbb az MSZP-re szavaztam, egyszerűen azért, mert ők voltak a kisebbik rossz. Mostanra azonban sajnos róluk is be kellett látnom, hogy bizony túl töketlenek ők is - és kisebbik rossznak lenni most már túl kevés.


Ezért fogok most az LMP-re szavazni. Jelenleg őket látom az egyetlen támogatható formációnak. Legyen végre egy kis világosság is a Parlament sötétségében.

2010. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
A budapestiek nagy % amúgy is hülye, menj fel és meglátod.
2010. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi van minden Budapesten lakó emberől tudod kire fog szavazni. Felsőpetényben mért szavaz valaki az MSZP-re, egyszerüen az ő programjuk szimpatikus neki.
2010. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Azért, mert Budapesten magasabb a felsőfokú végzettséggel rendelkezők aránya az országos átlagnál.
2010. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20:59: XD azaz, ha többen összelopkodnak néhány diplomát, még nem biztos, hogy okosak is lesznek. MSZP = lehúzás felsőfokon.
2010. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21:12 neked van diplomád? Tudod sokszor mennyit kell sz_pni, mire az embernek lesz egy?
2010. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

21:14: Igen, van. De tartom, hogy ha valaki érti a szakmáját (ha érti, bármi is az) és van diplomája nem biztos:


1. okos

2. gyakorlatias

3. képes átlátni a politikát

2010. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!