Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor a TV2 felmérése...

Vona Gábor a TV2 felmérése szerint messze a legnépszerűbb politikus?

Figyelt kérdés

[link]

[link] Tények szavazás.


Ez is biztos kozmetika, m????


2010. jan. 25. 12:59
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
83%

"Ti álltok messze a jó erkölcsű és nyitott, tisztelettel megszólaló, de ha kell bekeményíteni is képes magyartól."


vuuh, de kemény..


Ha ennyi minimális kritikát nem vagy képes elviselni, hogy leszerencsétleneztek, és emiatt már rögtön ilyen ordenáré stílusban kezdesz el fröcsögni, az igen messze áll mind a nyitottságtól, a jó erkölcstől, de főleg a tisztelettől.


Sokkal durvábbakat kell elviselnünk a magukat egyedüli magyarnak tartó elvtársaidtól, akiktől rendre azt hallom vissza, hogy nemzet és hazaáruló, idegenszívű, zsidóbérenc ... vagyok, és hasonló nyalánkságokat vágnak kapásból hozzám, ha nem értek velük egyet.

Emellett rendszeresen és igen nagy részletességgel leírják, hogy milyen testi fenyítésben részesítenének vagy hogy rajzolnák át az anatómia elrendezésemet, ha élőben is ellent mernék nekik mondani -pont mint te az előbb az előbbi hozzászólóval.


Tehát ül, nyugszik, és kulturáltan viselkedik, majd akkor beszél tiszteletről, ha minimális önkontrollra képes

2010. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
59%
Én azt nem értem, hogy most a tv2 nézői nem birkák, meg barmok?
2010. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Tényleg kérdező.. nyugi van.. a frusztrációt nem itt kell levezetni.. menj el inkább kúrv*zni.. :)
2010. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Tehát ül, nyugszik, és kulturáltan viselkedik, majd akkor beszél tiszteletről, ha minimális önkontrollra képes


Tudod én most sem vagyok ideges és ha látnám ahogy összepisiled magad akkor sem lennék.

Csak arra kérlek, hogy aki úgy beszél veled, annak szólj be. Ne provokálj, mert az nem cool, inkább olyan kis féregszerűen undorító.


De te tudod, én vitatkozni szeretek és nem ölekedni szeretek, " ha nem muszáj"

2010. jan. 25. 16:26
 25/34 A kérdező kommentje:

Én azt nem értem, hogy most a tv2 nézői nem birkák, meg barmok?


Nem !

Sőt Vona már 78% nál jár.

2010. jan. 25. 16:30
 26/34 A kérdező kommentje:

Én azt nem értem, hogy most a tv2 nézői nem birkák, meg barmok?


Élő példa!

Te ugye nem vagy Jobbikos?

De akik nem értenek veled egyet, azok kik?


Nem téged akarlak csöszögetni, csak a példa hogy ez nem amolyan kifejezetten Jobbikos szokás.

2010. jan. 25. 16:32
 27/34 anonim ***** válasza:
Tegnap reggel a rádióban azt hangoztatták,hogy minden politikus megítélése romlott,kivéve!kapaszkodjatok meg!Bajnaié és Mesterházié.Még szegény bemondónőnek is elcsuklott a hangja...de hát kampány van,most semmi se drága....
2010. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

"azért azt tudjátok h kezdetben a német náci pártnak is 2-3% os volt a támogatottsága és a 4 évre rá következő választást viszont megnyerték... kísérteties a hasonlóság nem??!!"


VALÓBAN (bár kicsit több volt az mint 4 év), erre már én is gondoltam az EU válaszás alkalmával, és őszintén remélem hogy így is lesz!

2010. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Én csak arra utaltam, hogy a tv2 és az rtl nézőit a Jobbik tagjai és szimpatizánsai rendszeresen birkázzák. Most, hogy egy - egyértelműen meghackelt - szavazáson nyerésre állnak, akkor mégsem azok? Ez nem a rettegett kettős mérce?
2010. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Srácok még mielőtt remegni kezdtek az izgalomtól nyugodjatok meg ez NEM reprezentatív felmérés. Max annyit jelent hogy több jobbikos olvassa a tv2 honlapját na bumm nagy dolog.
2010. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!