Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor a TV2 felmérése...

Vona Gábor a TV2 felmérése szerint messze a legnépszerűbb politikus?

Figyelt kérdés

[link]

[link] Tények szavazás.


Ez is biztos kozmetika, m????


2010. jan. 25. 12:59
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező, szerinted ezt ki hiszi el pár beszűkült rajongón kívül? Egyik ismerősöm a helyi Jobbik prominense. Amikor kb. egy éve a nol.hu indított egy pollt, arról, hogy kire szavaznának az olvasók az EP választáson, az iwiw-en kért meg mindenkit, hogy a linken a Jobbikra klikkeljen. Az eredmény 60% Jobbik, 20% Fidesz, 15% MSZP meg 5% egyéb lett. Erről ennyit. Wishful thinking. Aztán majd ha 8%-ot érnek el, még ők lesznek megsértődve, és kezdődik a csalózás, meg a nyújork-telavív tengelyezés.


Tényleg nem értem mire jó ez a dedós önámítás.

2010. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként külön vicces, hogy ezek a szerencsétlenek éppen azzal az adóval verik a mellüket, amit porig akarnak rombolni, a munkatársaikat meg száműzni az országból :D:D
2010. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Egyébként külön vicces, hogy ezek a szerencsétlenek éppen azzal az adóval verik a mellüket, amit porig akarnak rombolni, a munkatársaikat meg száműzni az országból :D:D


Fügyi te kis f@asz kiverő!!

Miért arcoskodsz? „ezek a szerencsétlenek”

Ha meg szemtő szembe állnánk egy kis seggluk szájszagú lennél!

Remegne a lábad a f@szra húzástól.

Miért nem vagy képes rendesen beszélni, amíg én is így válaszolok?

2010. jan. 25. 14:46
 14/34 anonim ***** válasza:
76%
Kedves kérdező, veletek is azért nem állnak ki szemtől szemben, mert ti is úgy működtök mint a cigányok, egyedül nem megy.
2010. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
76%

előtört a jobbikos kultúra és jó modor. Hányszor fenyegettek már meg engem is itt arctalanul kedves kis jobbiko széplelkek, hogy élőben milyen keményen szankcionálnák, hogy ellenük mertem szólni.



Na pl. ezért nem csipázzák a fajtátokat. Ezzel a stílussal teljesen jogosan érdemlitek ki, hogy leszerencsétlenezzenek, de ennél durvábbakat is.

2010. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, keress olyan felmérést, ami reprezentatív mintán készült és nem egy kereskedelmi tv honlapján szavazhatott rá az, akinek más dolga nincs.


[link]

2010. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Kérdező, keress olyan felmérést, ami reprezentatív mintán készült és nem egy kereskedelmi tv honlapján szavazhatott rá az, akinek más dolga nincs.


De szerinted a századvég hiteles?

Nem azt mondtam hogy amit én felraktam az hiteles, de a század véggel se gyere.

A XII kerbe hány százalékot kapna a Jobbik, vagy Józsefvárosban?

Esetleg Sopronba?

Vagy Bősárkányon?

Ne vicceljünk már, hiszen a minta földrajzi elhelyezkedése szerint akár 2-300% os eltérések is lehetnek.

2010. jan. 25. 15:19
 18/34 A kérdező kommentje:

Na pl. ezért nem csipázzák a fajtátokat. Ezzel a stílussal teljesen jogosan érdemlitek ki, hogy leszerencsétlenezzenek, de ennél durvábbakat is.


Nem értem milyen stílusról beszélsz?

Senkihez egy rossz szavam nem volt amíg ne kezdtétek el a minősítést.

Ráadásul pontosan ti hasonlítotok a cigányokra, hiszen ők kötekednek, aztán ha nincsenek százan, meg megy a becsicskulás, nem vagyok kis darab, de nem kötekszem a cigányokkal, sem felütöm a kerítésre ha úgy alakul, és nektek sem hagyom hogy tiszteletlenek legyetek ha nem adok rá okot. Ti álltok messze a jó erkölcsű és nyitott, tisztelettel megszólaló, de ha kell bekeményíteni is képes magyartól.

2010. jan. 25. 15:26
 19/34 anonim ***** válasza:
57%

"Fügyi te kis f@asz kiverő!!

Miért arcoskodsz? „ezek a szerencsétlenek”

Ha meg szemtő szembe állnánk egy kis seggluk szájszagú lennél!

Remegne a lábad a f@szra húzástól. "


Megszólalt a keresztény-nemzeti gyerekszoba. Oszt még ti akartok erkölcsöt oktatni az ifjúságnak...

2010. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
50%

"De szerinted a századvég hiteles?

Nem azt mondtam hogy amit én felraktam az hiteles, de a század véggel se gyere.

A XII kerbe hány százalékot kapna a Jobbik, vagy Józsefvárosban? "


Te tudod egyáltalán mit jelent, hogy egy felmérés reprezentatív? Annak, hogy ki csinálja semmi köze hozzá. Az ország egész területéről vesznek mintát, neked ugyanakkora esélyed van bekerülni a felmérésbe mint nekem, vagy mint Józsi bá'-nak a 12. kerből. Éppen ha csak a 12. , 8. a kárhanyadik kert kérdeznék le, nem lenne hiteles mert nem az egész véleményét tükrözi.

A TV2 pont emiatt nem hiteles, mert pl mi van azokkal, akik nem ézik a tv2 oldalát, nem politizálnak, vagy például annyira csórók, hogy nincs internetük?

2010. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!