Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor a TV2 felmérése...

Vona Gábor a TV2 felmérése szerint messze a legnépszerűbb politikus?

Figyelt kérdés

[link]

[link] Tények szavazás.


Ez is biztos kozmetika, m????


2010. jan. 25. 12:59
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
79%
Nem hiszem, hogy most különösebben belehamisítottak volna a számokba. Sokkal inkább arról van szó, hogy a kuruc.info megszellőztette ezt a szavazást, az olvasók meg örültek, hogy bemutathatnak a tv2nek.
2010. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
73%

én meg pont azt olvastam ma reggel,h.Orbán a legnépszerűbb...


mindenesetre én egyik szavazásban se voltam benne.)

2010. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy most különösebben belehamisítottak volna a számokba. Sokkal inkább arról van szó, hogy a kuruc.info megszellőztette ezt a szavazást, az olvasók meg örültek, hogy bemutathatnak a tv2nek.


Másfél órája frissítették a kurucot, úgy hogy ez bukó!

2010. jan. 25. 13:16
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes már megint ócsároló téma a Jobbik ellen a választások előtt!
2010. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
85%
tudod, egy csomó ember el sem megy szavazni.. mert undorítónak találja az összeset.. Vonát is. ugyhogy a szavazás eredménye a hangoskodók véleménye.. nemcsodálkozok.. de majd a választásokon kiderül.. :) az azért kissé hitelesebb..
2010. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
80%

ebből az derül ki, hogy a TV2 nézői között mégiscsak magas a jobbikosok aránya...


Némiképp ironikus, lévén, hogy elméletileg le akarják rombolni, hiszen 'öl, pusztít, és nyomorba dönt'.

2010. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
54%
A TV2 most is hazudik. Felelmet akar kelteni tudvan hogy a kozonsege nem Jobbikos. Csunya ez a politika:)
2010. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Nem reprezentatív a felmérés, magyarul nem szabad belőle semmilyen messzemenő következtetést levonni.
2010. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Nem reprezentatív a felmérés, magyarul nem szabad belőle semmilyen messzemenő következtetést levonni.


Persze hogy nem, csak tudod az Ep választások előtti 2-3% hoz képest"""""""!!!!! ?????

2010. jan. 25. 13:55
 10/34 anonim ***** válasza:
38%
azért azt tudjátok h kezdetben a német náci pártnak is 2-3% os volt a támogatottsága és a 4 évre rá következő választást viszont megnyerték... kísérteties a hasonlóság nem??!!
2010. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!