Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tesz az állam a rendőrség...

Mit tesz az állam a rendőrség és a civilek az ellen, hogy ne legyen konfliktus a cigányokkal szemben?

Figyelt kérdés

Főleg azok véleményére vagyok kíváncsi akik szerint a magyaroknak nincs igazuk, hogy félnek/utálják a cigányoktól. Nagyon nagy szája van mindenkinek ebben a témában erről az oldalról, de általában ki is merül minden ennyiben, mert tudtommal senki nem tesz semmit a probléma leküzdésével szemben. Ez pedig így nem tisztességes.


Írhatnak olyanok is akik osztják a véleményemet, de kérek mindenkit ,hogy ügyeljünk a kulturált vitára és a zsidózásmentes beszélgetésre, köszi.


2010. jan. 25. 10:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Senki sem tesz semmit. A romák egy része szeretne felzárkózni, és beilleszkedni, nekik sikerül is.Viszont a többsége elvárja hogy a társadalom alkalmazkodjon hozzá, nem is akar beilleszkedni. Öntörvényűek. A környezetük meg retteg. Ezt csak az érti meg akinek van ilyen szomszédja. Utálják a magyarokat.Soksor még felzárkózott romákat is kiközösítik.
2010. jan. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nem baj Magyarország én így szeretlek :)
2010. jan. 29. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%
Az egyetlen remény az a magyar gárda
2010. jan. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

"de nem baj MI legalább MAGYAROK vagyunk nem mit te

hülye"


Szóval ha megemlítem hogy tudásbeli hiányosságai vannak a kérdezőnek nem vagyok MAGYAR. Na pont ezért vagytok ti rasszista mélymagyarok. Hülye gyerek!

2010. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
te is aztán agyon ügyesen érveltél amellett, hogy miért vagyunk rasszisták, szerencsétlenke:)
2010. jan. 29. 20:55
 16/18 anonim ***** válasza:
40%
Talán nem is az állam vagy a rendőrség, hanem a média! A média elhallgat dolgokat,igazságokat vagy épp teljesen átformálja azt, így az átlagember nem értesül sok (!) bűncselekményről, gyilkosságról.
2010. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Erről a helyzetről a liberális politika tehet. Ebben az országban mindenki azt csinál amit akar, ideje volna már betartatni a törvényeket, mindet, nem csak a kisebbségek védelméről szólókat.
2010. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Semmit. Ès ha tenne is akkor sem hiszem hogy magyarok majd fellépünk é kezetfogunk amikor rendes becsületes dolgozó ember halàlra gürizi magàt +az állam kirabolja ami zsebre megy + a cigàny bevàndorló szül 5-6 gyereket majd felveszi a segélyt és él vígan + még lop gyilkol és csal.
2011. dec. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!