Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » On felnevelné a gyerekét...

On felnevelné a gyerekét ilyen országba?

Figyelt kérdés
A kéérdés most gyerekvállalásra megy,akik most akarnak vagy lesz.Lassan már a saját országunkba több lesz a cigány mint a magyar, sőt kitudja mi lesz még miattuk ha nem teszünk semmit. És nemtom ki hogy van vele de ilyen országba felnevelni a leendö gyerekünket?
2010. jan. 24. 23:02
1 2
 1/14 anonim válasza:
44%
Kizárt dolog. Van más oka is, de ez az egyik, amiért soha nem fogok szülni.
2010. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És szerinted kinek mit kéne tennie? Mert a deportálás már megszűnt... más ötletem nekem is lenne, de sajnos büntetendő.. :((
2010. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Felnevelem, igen. Mert azért nem fogok nem szülni gyereket, mert a cigányoké lassan az ország. És ha nem szülünk, akkor méginkább az övéké lesz.

Egyébként, ha jól tudom, a 4 éves, és annál fiatalabb korosztályban már többségben vannak. Sajnos. :S

2010. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Hú, micsoda vita lesz ebből.:)
2010. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy vita lesz. Alapvetően szerintem mindenki tudja, hogy ez igaz... csak senki nem tudja, hogy lehetne "őket" megállítani (mármint a szaporodásban).
2010. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én felnevelem. Egy éves. Most attól nem állok el a szüléstől vagy a gyerekneveléstől, mert sok a roma országunkban, ami sajnos igaz is. De hálistennek itt a környékünkön egy sincs.
2010. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem igaz,hogy ennyicigány van az EGÉSZ országban,csak egyes vidékeken vannak sokan.Csak vannak akiknek érdekük a gyűlöltet szítani.Miért ne szülne bárki is gyereket,ha egyébként akar?nem kell feltétlen minden gyereket drága tápszereken és babarizsen stb-n nevelni,méregdrága,semmire sem jó játékokat venni neki? Nagyon sok családot ismerek,akik szerény jövedelmeből,2-3 gyereket nevelnek és tisztességesen megélnek.
2010. jan. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jo a kerdesed!

Mi kijottunk Kanadaba masfel eve.Itt akartunk letelepedni.

Megszuletett a kisfiunk aki most 7 honapos.

Erre most kijon a sok cigany,ellepik Kanadat.Lopnak,csalnak,hazudnak mint otthon is.

Erre most vissza vezetik ezek miatt a vizumot a mi papirjainkat is 99% hogy elfogjak utasitani,mert a Kanadai kormany nem birja azt h ezeket el kell tartani.

Ugy h itt se menekultunk meg eloluk.

Nem tudom h csinaljak de ezek mindenhol ott vannak.

Es sajnos ezeket is egy kalap ala veszik a magyarokkal itt kint is es nem kernek belolunk.

Pedig a ciganynak meg a magyarnak semmi kozuk sincs egymashoz.

Csak betettek a segguket egy olyan orszagba ahol semmi keresni valojuk sincs.

Hu most jo volt kiirni magambol...mert a napogba en is ezen gondolkoztam.

2010. jan. 25. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

*napokban

bocsika

2010. jan. 25. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hú, utolsó, nagyon sajnálom. :(
2010. jan. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!