Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megtudják a liberálisok ezt...

Megtudják a liberálisok ezt fogalmazni?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azzal jönnek, hogy a szólásszabadság addig működik egy demokráciában, amíg "másokat nem sért vele meg az egyén". De ilyen alapon senki nem mondhat semmit, mert ki dönti el, hogy mi sértő és kinek?

2014. okt. 20. 11:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
A sok műanyagtól fölösleges oltástól szmogtól attól vagyunk betegek. Érdekes módon akik kinn laknak a hegyen saját paprikát meg csirkét esznek tök egészségesek.
2014. okt. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

A nácik felhasználták a saját politikai motivációjuk szerint az eugenikát. De az eugenika a társadalmi érdekről szól, arról hogy nem egyéni döntés a a Down-szindrómás megszülése, igenis viseli a társadalom a költségeit.


Ma sokszor a média kiemeli, hogy itt van egy beteg gyerek akinek pénz kell erre meg arra. Csakhogy ki gyűjt pénzt azért, hogy rutin operáció után ne kapjanak ezrek fertőzést? És mi van azokkal akiknek nem olyan jól PR-ozott a betegségük? Az elosztást nem lehet laikusokra bízni, mert sokkal többen halnak meg a rossz döntéseik miatt. A lehetőségek maximuma helyett most is lemondunk emberekről, csak nem olyan látványosan.

2014. okt. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Ha valakit kasztrálnak akkor megfosztják az utódnemzéstől. Lehet hogy egészséges utódja lenne.. a betegségeket lehet gyógyítani. Amennyiben nem abban az esetben két lehetőség van: az egyik meg kell kérdezni a beteget hogy akar e élni a másik ha nincs tudatánál meg kell kérdezni a szülőt hogy akarja e hogy éljen e. Esetleg alapítványok segíthetnek. Nehogy már az döntsön hogy kinek mennyi pénze van...
2014. okt. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Meg ennyi erővel kasztrálhatnánk a c betűsöket is mert nincs pénzük felnevelni egy gyereket sem. Ráadásul még arról is gondoskodni akarnak hogy fogyatékos legyen mert több a pénz. Szóval szerinted akkor kasztráljuk őket vagy az nem humánus? Mert szerintem a társadalom szívesen lemondana róluk.
2014. okt. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
"ki gyűjt pénzt azért, hogy rutin operáció után ne kapjanak ezrek fertőzést" beteg biztosítás a neve röviden TB
2014. okt. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Igen, csak valahogy erre nem jut elég a TB-ből. Az eugenikának nincs etnikai alapja, ugyanolyan hasznos tagja lehet egy cigány is a társadalomnak. És a genetikai betegségek jó része, csak kezelhető. Egy életen át tartó életminőség csökkenéssel.
2014. okt. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Azért az 52%-os futóbolond tud élni :-D a cigányokat már irtaná, de közben retteg az eugenikától, meg, hogy szeegény beteg emberekkel mi van...micsoda egy álszent disznó.
2014. okt. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem vagyok álszent ti vagytok álszentek akik szerint tök jogos megölni valakit mert beteg de azt nem ismeritek el hogy a cigány lakosság 90% bűnöző és hasznavehetetlen. Másrészt nem irtást hanem kasztrálást írtam te szerencsétlen.. mivel jobb egy késelő erőszakoló egy beteg embernél?
2014. okt. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Ha nem születnek cigányok, akkor azzal kiirtod őket, föl tudod ezt fogni vagy neked ez már túl bonyolult? Bár gondolom az...

Az eugenika pedig egy csodálatos dolog lenne, és igen fölösleges pátyolgatni olyan embereket, akik már vizelni sem tudnak egyedül. Hidd el én tudom, láttam a saját nagyanyámat másfél évig fetrengeni egy idősek otthonában, sokkal jobb lett volna, ha korábban meghal! A társadalomnak pedig az, hogyha a rá fordított pénzt hasznosabb dolgokra például pont roma fiatalok oktatására költi.

2014. okt. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
2014. okt. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!