Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nemszavazóknak mi nem...

A nemszavazóknak mi nem tetszik a Jobbikban?

Figyelt kérdés

A) konzervatív hozzáállása a dolgokhoz

B) nemzeti érzülete


A balosokat, liberálisokat, pártokratákat előre megkérném, hogy a "náczik / antiszemiták / középkoriak" típusú vagdalkozásaikat mellőzni szívesek legyenek, mert nem nekik szól a kérdés, másrészt meg a frázisaik nevetséges, közönséges vagdalkozások.


2014. okt. 19. 22:51
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
31-es, hát pont úgy lehetne megoldani, ha nem érdekelné senkit a származása. Az összes késelőt be lehet vinni és emberölési kísérlet miatt elítélni, nem könnyű testi sértésért vagy esetleg súlyos testi sértésért mint ahogy ma csinálják. Ha a késelők 90+%-ban cigányok, akkor ez van. Így nem kell félni és mindenki megnyugodhat.
2014. okt. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
46%

31-es, igazad van, nagyon fontos, hogy jó legyen a közbiztonság. A jó közérzetem alapfeltétele.

A kritikám nem ezt bagatelizálja, hanem azt, hogy a jobbik tájékán ez a mainstream téma.


MOndok egy másik példát. A magyar egészségügy alulszervezett, felszerelés-, szakember- és forráshiányos állapota miatt sokkal több magyar hal meg az orvosi ellátás korlátjai következtében, mint ahányat a cigányok meglincselnek. Betegségben jobban fogy a magyar, mint erőszakos cselekménytől.


Melyik tüzet kellene inkább oltani? A nagyobbat nem? Ennek ellenére a JOBBIK csendőrség felállításával kampányol, nem pedig jobb egészségüggyel.

2014. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom, mit nem értenek a liberók azon, hogy a "NEM" szavazóknak mi nem tetszik benne.
2014. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
44%
A nemszavazóknak nem tetszhet a Jobbikban hogy náci, és hogy orosz f*/aszra van rácuppanva?
2014. okt. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
80%

" Ez esetben a cigányok élvezik az állam segítő kezét a nemcigányokkal szemben. Akkor ki a náci?


Az miért nácizmus, ha a cigánytól is ugyanazt várja el egy párt mint a magyartól? Pl. dolgozzon, adózzon, a lakást vegye és ne kapja stb..."


Azt hiszem erre képtelenek lesznek valami értelmes magyarázatot adni.

2014. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Igazad van 33-as, nem mondom én sem azt, hogy az egészségügy kevésbé lenne fontos dolog. Aki erőszakos bűncselekmény áldozata lesz, annak szintén kell orvosi ellátás. Tény, hogy többen halnak meg betegségekben mint bűncselekményekben. Csak olvasgatni arról is, hogy már maguk a mentősök is veszélynek vannak kitéve. A penge egészségügy sem ér semmit, ha bizonyos területekre nem életbiztosítás bemenni.
2014. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

"A nemszavazóknak mi nem tetszik a Jobbikban?"


Úgy minden.

2014. okt. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Mondjuk a műveltségi cenzus - érettségi, az tetszik - de mellé én öregségi és vagyoni cenzust is támogatnék, azaz egészében csak az aktív kereső, érettségizett állampolgárok szavazhassanak. Lehetőleg azok, akik nem a létminimum alatt élnek. Oké, ez is elég komcsi, de ezzel a megvásárolható szavazók nagy részét kiszűrtem.
2014. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
A műveltségi cenzus bevezetése nem lenne komcsi dolog, csak realista elképzelés. Meglepő, hogy egy félig analfabéta szavazata egyenlő értéket képvisel egy professzoréval. Ebben inkább az a rémisztő, hogy bizonyos esetekben az ostobák szava a döntő, főleg ha sokan vannak.
2014. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

Elképesztő, hogy nem csak a liberálisok vagy pártokraták tolják a legnagyobb marhaságokat a Jobbikkal kapcsolatban, hanem a nemszavazók is. Hogy fordulhat elő, hogy a nemszavazók vehemens politizálása ugyanannak a (valótlan, marhaságokkal teli) lemeznek ismétlésében merül ki ? Most ennyien szenvednek kognitív disszonanciában ill. belátási képességbeli bajokban ?


A 25+ válaszoló (lusta voltam megszámolni, hogy ki válaszolt kétszer vagy többször) közül csak kettő vagy három adott normális választ, a többi vagy önellentmondásba keveredett, vagy légbőlkapott marhaságot írt válasznak.


Az LMP-s válaszoló (23:08), meg a 12-13 válaszolók (a Jobbik úgy lopna, mint a Fidesz / MSZP) adtak normális, elfogadható indoklást.



A követőkbe kötnék bele:


"Kirekesztés, Militarista baromságok"


Tudom a kifejezések jelentését, csak kirekesztéses meg militarista megnyilvánulásokat nem tudok hozzájuk kötni. Tudnál mutatni ilyen megnyilvánulásokat részükről ? A "google a barátod" nem számít válasznak.



"valódi program hiánya"


Mégis mi lenne a valódi program ? 300 oldalas irományt vársz el tőlük ? Nem tudtam, hogy ennyire tudatosak a választók nálunk.



"Nemzeti érzület"


A nemzeti érzelem, a kultúránk, értékeink megőrzése Magyarországon bűnnek számít?



" klerikalizmus"


Ezt sem értem. Ha arra akarsz célozni, hogy mindenkit keresztvíz alá, templomba járásra és teremtéstörténetre kényszerítene, akkor jó nagy ökörséget mondasz. A Jobbik csak kultúrális alapnak tekinti a kereszténységét, amit ateisták is normális alapnak tekintenek.


"igénytelenség"


Kérem, pontosítsad, hogy mire gondolsz. Ez így önmagában értelmezhetetlen.



"oroszimádat"


Honnan veszed, hogy az összes jobbikos politikus ezt a "végsőkig az oroszok mellett" utat járna ?


"arabimádat, kilépés az EU-ból"


Számomra ez önellentmondásos. Ha viszolyogsz az araboktól, akkor miért veszed zokon az arabimádó EU-ból való kilépést ? Meg pontosan mit jelent ez az arabimádat ?



"kommunista gazdaságpolitika"


Honnan veszed ezt ? Mit jelent a kommunista kifejezés a te olvasatodban ?

2014. okt. 29. 00:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!