Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nemszavazóknak mi nem...

A nemszavazóknak mi nem tetszik a Jobbikban?

Figyelt kérdés

A) konzervatív hozzáállása a dolgokhoz

B) nemzeti érzülete


A balosokat, liberálisokat, pártokratákat előre megkérném, hogy a "náczik / antiszemiták / középkoriak" típusú vagdalkozásaikat mellőzni szívesek legyenek, mert nem nekik szól a kérdés, másrészt meg a frázisaik nevetséges, közönséges vagdalkozások.


2014. okt. 19. 22:51
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
27%
A nacizmus. Bocsi, nem tudom mas szavakkal leirni. Nem konzervativ, nem is nemzeti erzelmu, szimplan naci part.
2014. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
33%

Kirekesztés

Militarista baromságok

2014. okt. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
60%
Nácik már nincsenek 1945 óta.
2014. okt. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
46%

Nem tetszik az erőszakosság, az utálkozás és a valódi program hiánya.


A Jobbik jó érzékkel lovagolja meg a látványos problémákat, jól hangzó frázisokat puffogtatnak, ezzel sok embert állítanak maguk mellé.


Szép, amit el akarnak érni, de nem megvalósítható és nagyon radikális módon akarják.

2014. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
40%

Nemzeti érzület, klerikalizmus, igénytelenség, oroszimádat, arabimádat, kilépés az EU-ból, kommunista gazdaságpolitika. Mellesleg az sem tetszik, hogy nagy radikálisok, de 2010-ben bekerültek a Parlamentbe és azóta is ott punnyadnak.


Mellesleg, mi az a konzervatív hozzáállás a dolgokhoz?

2014. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
40%
Az, hogy nemzeti színekbe csomagolva próbálják újra eladni a kommunizmust.
2014. okt. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
40%
Gazdasági, külpolitikai programjuk papíron szép és jó, csak a valóságban egy csődbement elszigetelt ország lennénk. És én ezt nem akarom.
2014. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
49%
tetszik hogy ők egyedül foglalkoznak a cigányproblémával, de viszont ez az arabimádat és oroszmánia nem tetszik nekem.
2014. okt. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
52%

Nem vagyok Jobbikos, bár száradjon le a kezem, ha baloldalra vagy Fideszre mernék voksolni. Sajnos kínomban maradt az LMP, de ahogy jönne egy jobb párt, azonnal váltanék.


Nácik? Ez olyan orbitális baromság, a Jobbik nem náci párt. Szélsőjobboldali radikális párt. Ez a kettő nem ugyanaz. Majdnem akkora baromság, mint amikor azt mondta a tanárom, hogy a Jobbik egy fasiszta párt. Én közöltem vele, hogy nem is tudtam, hogy a régi római birodalmat akarja visszaállítani, na de hogy a kérdésre is válaszoljak!


A és B is + C!


A, Én modern gondolkodású ember vagyok


B, Nemzeti érzülettel nem lenne baj, de ez túlzás. Én

büszke vagyok 1848-ra, büszke vagyok 1956-ra, büszke

vagyok a nagy feltalálóinkra, akiknek rengeteget

köszönhet a világ, de amit a Jobbik csinál, az

egyszerűen túlzás. Példa: Fel kellene fogni, hogy

világháborúban rossz oldalra álltunk és elvesztettük

területeinket, ennyi. Soha a büdös életben nem

lesznek újra Magyarország részei ezek a területek,

el kellene fogadni.


C, Főleg a programja miatt! A programja 30% ökörség,

65%-a megvalósíthatatlan, azt az 5%-ot, ami meg jó,

azt ellopta a fidesz.

2014. okt. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
51%

Ha konzervatív lenne meg nemzeti még rájuk is szavaznék...


Ehelyett mit kapunk? Populizmust, messianisztikus világmegváltó hozzáállást, és megvalósíthatatlan, vagy nem egyszer szimplán idióta elképzeléseket.

Ráadásul elképesztően erőszakos párt, és nem csak a politika területén, ők például kimondva-kimondatlanul a tudományos életet is meg akarják erőszakolni, mert a jobbikosok többségének például nem tetszik a magyarság őstörténete, és büdös a "halszagú rokonság" tehát ők inkább tanítanák a szkíta-hun-avar-magyar származáselméletet, függetlenül attól, hogy igaz vagy nem igaz.

Ezen felül engem nagyon taszít, hogy a Jobbik mennyire lefeküdt már az oroszoknak, sajnos ilyenkor elhiszem, hogy a ruszkik pénzelik őket, egy hazafias párt az ország függetlenségéért kéne, hogy küzdjön, nem azért, hogy egy másik fenékre cseréljük a most nyalogatottat...

2014. okt. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!