Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Polgármester lett a konyári...

Polgármester lett a konyári tanár. Főhet a fejük a balliberálisoknak?

Figyelt kérdés

[link]


Micsoda botrány, a településen nem, hogy elítélték volna, még polgármesterré is választották.Micsoda borzalom...


Viccen kívül, teljesen igaza volt.

Én ugyan Nyugat-Magyarországon élek, de itt is voltak olyan diákok, akikről a tanár beszélt.


A 90-es években a tanárok még mertek néha 1-1 pofont lekeverni.

Nagyobb is volt a tekintély, fegyelem.



#tanár #konyár
2014. okt. 17. 12:07
1 2
 11/20 tetro ***** válasza:

21.11

és neked ez jó volt? te ezt szeretted gyerekként?

2014. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

21:34:


Nem hatott meg semmilyen szinten. Lehetséges, hogy azért, mert általában egy egész osztály kapta a büntetéseket, és csak elvétve fegyelmeztek egyénenként.

2014. okt. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

10, és faragatlan tuskó felnott?


változik a világ

ma már nem verjük a gyereket

mint ahogy rabszolgának sem adjuk el

nem heréljük ki ha szép a hangja


és még sorolhatnám


egyébként már a 70-es években is tilos volt bántalmaznia egy tanárnak a diákját, fegyelmi járt érte, ha a szülő a tanácsnál jelentette fel, akkor jó eséllyel többé nem is taníthatott sehol


úgyhogy hagyjuk a verés nem létező romantikáját

2014. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Látom egyeseknek gondot okoz szöveget értelmezi, de leírom még egyszer: nem istenítem magát a verést, de vannak esetek amikor egy maflás nem árt. Ez aztán hűűűűű de rendszeres.
2014. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 tetro ***** válasza:

"a tesitanár gumikötéllel vert minket, az osztályfőnök (aki nő) pedig favonalzóval vagy pofonokkal fegyelmezett"


az én gyerekemnek egy bunkó agresszív tesitanár se adjon maflázst. habár kicsit feljebb még nem is "maflázsról" írtál...

2014. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"az én gyerekemnek egy bunkó agresszív tesitanár se adjon maflázst. habár kicsit feljebb még nem is "maflázsról" írtál..."


Jól tudod, hogy amit írtam azt mire írtam, és hogyan kell értelmezni. Ne kössünk már bele mindenbe.

2014. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
46%

de csak kössünk bele


vállald amit írsz

2014. okt. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az én hibám, hogy szándékosan nem tudjátok értelmezni a leírtakat, sőt hazugságokat sugalltok bele. Na ez az a pont, ahol ugrott minden értelmes hozzászólás. Tessék szépen felvállalni, ha valami megértése nem megy.
2014. okt. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

ennyire futotta, erre az óvodás szintre?


" a tesitanár gumikötéllel vert minket, az osztályfőnök (aki nő) pedig favonalzóval vagy pofonokkal fegyelmezett. Előfordult, hogy matekon 45 percet gugolt az egész osztály. Senki nem lett emiatt az osztályból szellemileg zakkant, vagy testileg nyomorék. "


ezt irtad, vagyis a verés hive vagy, senkinek nem árt egy kis verés, legalább Rendet tanul


gondolom a saját gyerekedet is vered, hiszen vert az apád is, és lám milyen jóravaló rendes felnőtt lett belőled


igy van vagy sem?

2014. okt. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"ezt irtad, vagyis a verés hive vagy, senkinek nem árt egy kis verés, legalább Rendet tanul


gondolom a saját gyerekedet is vered, hiszen vert az apád is, és lám milyen jóravaló rendes felnőtt lett belőled


igy van vagy sem?"


Gondolkodtam, hogy egyáltalán erőltessem-e a további oktatást szövegértésből, de a fenti válasz csak megerősített abban, hogy felzárkóztatás szükséges.

Nem, nem vagyok a verés híve, mint ahogy olyan szépen újra és újra belehazudod a válaszaidba, hanem azt írtam, hogy nálunk az egész osztályt érintett néhány erősebb fegyelmezés, de senki nem halt bele, nem lett lelkileg sérült. Vannak helyzetek (szerencsére ez nem általános jelenség) amikor érik egy fejrekoppintás.

Ha már voltál olyan szemtelen, hogy a családomat is elkezdted ócsárolni, közlöm veled, hogy apám lelépett nagyon korán, gyermekem még nincs, a magatartásommal pedig sohasem volt probléma. Egyébként idéznéd ahol én az erőszakot kollektíve mindenkire ráhúznám? Ha nem megy, akkor írd le, hogy "Bocs, hazudtam, mert csak erre vagyok képes".

2014. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!