Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Polgármester lett a konyári...

Polgármester lett a konyári tanár. Főhet a fejük a balliberálisoknak?

Figyelt kérdés

[link]


Micsoda botrány, a településen nem, hogy elítélték volna, még polgármesterré is választották.Micsoda borzalom...


Viccen kívül, teljesen igaza volt.

Én ugyan Nyugat-Magyarországon élek, de itt is voltak olyan diákok, akikről a tanár beszélt.


A 90-es években a tanárok még mertek néha 1-1 pofont lekeverni.

Nagyobb is volt a tekintély, fegyelem.



#tanár #konyár
2014. okt. 17. 12:07
1 2
 1/20 Tharos ***** válasza:
0%
Víg Szilárd annyira kemény, hogy még a jobbliberálisoknak is.
2014. okt. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

1) Liberális vagyok, mégis egyetértek vele (remélem ezzel nem zavartalak nagyon össze).


2) A "hazugsághadjáratot indító liberális csőcselék"-ről nincs véletlen egy linked? Az esettel kapcsolatban nem sokat olvastam, kíváncsi lennék kikkel nem értek egyet.


3) A KLIK meg elvileg nem "balliberális" (bár hányok ettől a viki féle szófordulattól, igazán elfelejthetné már mindenki), tehát akkor most a balliberálisok valamiben egyet értettek a KLIKkel! Főhét a KLIK feje! :-P

2014. okt. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Fő is, nagyon nagy ügy. Álmatlan mindenki.
2014. okt. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Most akkor ossze ke foxolni magunkat mert polgármester lett?
2014. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Ahhoz, hogy valakinek tekintélye legyen kicsit több kell, minthogy lekeverjen pár taslit. Fegyelmező eszköznek jó, de egy tanár fokmérője azért ne ez legyen, hanem a szakmai tudása.
2014. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A kölköknek néha le kell verni egykét fülest.
2014. okt. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem kizárólag a konyáriaknak főhet a fejük. Én elhiszem, hogy van tanári oklevele, az nem hiszem, hogy szakmai ismeretei lennének. Mondjuk történelemről beszélni egy iskolai órán, az még nem szakmai ismeret, csak alapminimum.

A 90-es években is csak a képességekkel nem rendelkező tanárok pofozkodtak. Akik a szakmához is értettek, volt (és ma is van) még néhány más eszköz is a fegyvertárukban. Hosszú távon hatásosabb.

2014. okt. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 tetro ***** válasza:
91%
kérdező, szerinted igaza van egy tanárnak, aki azzal viccelődik, hogy nem jó ha ő lekever egy pofont egy gyereknek, mert még a végén eltörik a csigolyája? te a gyerekednek ilyen tanárt szeretnél?
2014. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
kérdező, csak nem verekedéssel szoktad kikényszeríteni az akaratodat?
2014. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9%
Jajj, velünk sem bántak úgy mint a hímestojásokkal: a tesitanár gumikötéllel vert minket, az osztályfőnök (aki nő) pedig favonalzóval vagy pofonokkal fegyelmezett. Előfordult, hogy matekon 45 percet gugolt az egész osztály. Senki nem lett emiatt az osztályból szellemileg zakkant, vagy testileg nyomorék. Akik szerint a mai nevelési módszerek hatásosak, az magyarázza már el nekem, hogy miért van ennyi faragatlan tuskó kölyök az országban?
2014. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!