Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vélemények az eredményekről?

Vélemények az eredményekről?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lepődtem nagyokat.
2014. okt. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miskolcon meglepődtem,Pécsen is.Pécsen Páva 4 éves polgármesteri vezetése katasztrófa.Mégis újrázott..

Miskolcon meg csak a májusi "romagettók" felszámolása miatt győzött Kriza. Ha azt nem csinálja meg,most nem ő nyert volna. (ezt előre látta,muszály volt meglépnie,ha nyeregbe akart maradni)

Kaposváron nem lepődöm meg,én itt lakom,itt 20 éve fideszes polgármester van,de a város fejlődik,20 év alatt az ország legszebb városa lett,a munkahelyek megduplázódtak,itt Szita Károly még függetlenként is simán nyert volna. És a 65%-os eredménye kifejezetten maga,pláne,hogy nagyjából mindig ennyit kapott a 20 év alatt. Mondjuk 2010-ben 77%-ot kapott,ehhez képest idén kicsit visszaesett.

Amúgy kb várható volt ez az eredmény. Tarlós is simán behúzta,ez is várható volt.

2014. okt. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődtem, hogy Békéscsabán független jelölt nyert, azon is, ahogy Botka és a baloldal tarolt Szegeden (húsz önkormányzati képviselői körzetből 17-et!!! hozott el baloldali jelölt) Szegeden mintha fordítva lenne a politikai erőviszony az országoshoz képest.

Pesten kicsit alulmúlta magát a baloldal.

Szombathelyen, ami korábban Fidesz fellegvár volt majdnem nyert a baloldali jelölt és a közgyűlésben sincs meg a fideszes többség.

Sok kisváros eredménye meglepett pl. Cegléd és Ózd a jobbikos pm-el, Gyöngyös, Kazincbarcika a baloldalival. Makó, ami húsz éve stabilan baloldali város volt most teljesen fideszes lett (2006-ban és 2010-ben is biztosan hozta a szinte örökös makói szoci pm))

Megyei közgyűléseknél papírforma.

LMP gyengébben szerepelt, mint vártam, a DK jobban.

2014. okt. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
* 20 éve ugyanaz a fideszes polgármester van.
2014. okt. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb ilyen eredményre számítottam a településünkön.12 év után lecserélték a fideszes polgármestert egy függetlenre.A képviselőtestület 6 tagjából 3 fideszes,3 pedig független.
2014. okt. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MolotovPunk ***** válasza:
44%

Várható volt,hogy a fidesz lazán nyer.

Kicsit meglepődtem azon,hogy Ózd Jobbikos lett.


Viszont üzenet a kormánynak az is,hogy nem csak Szeged lett bal oldali.


Budapest 13.ker bal oldali győzelem.

Bp 14.ker bal oldali győzelem (Karácsony Gergely.)

Bp 19.ker bal oldali győzelem.

BP.20 ker. bal oldali győzelem

Szeged bal oldali győzelem.

Hajdúdorog bal oldali győzelem.

Tiszaújváros bal oldali győzelem.

Kazincbarcika bal oldali győzelem.

Halásztelek bal oldali győzelem.

Salgótarján bal oldali győzelem.

Gyöngyös bal oldali győzelem.

Ajka bal oldali győzelem.

Elek bal oldali győzelem.

Szentes bal oldali győzelem.

Polgár bal oldali győzelem.

Újszász bal oldali győzelem.

Sajószentpéter bal oldali győzelem.



Ezeknél a városoknál érdekes módon van olyan település is,ahol egy szál bal oldali párt indult egyedül balos összefogás nélkül

és mégis lazán győzött a jobb oldali pártok ellen.

2014. okt. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
hát. Pécsi vagyok, és nagyjából erre számítottam. rengeteg panelproli, nyugger és retkes cigány. az összes szavazat könnyen megvásárolható. De elégedett vagyok az országos eredményekkel. Szebb Jövőt!
2014. okt. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

A Jobbikkal elégedett vagyok, bár Miskolcot megnyerhették volna.

De,megnyerték Tapolcát, Ceglédet meg több települést is.


Emellett a megyei közgyűléseknél 2 megye kivételével, mindenütt verik a baloldalt, még Pest megyében is.

2014. okt. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!