Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » JOBBIKOSOK ez szerintetek,...

JOBBIKOSOK ez szerintetek, nem túlzás már egy kicsit?

Figyelt kérdés
Az echo tv-ben az tagnap vagy tegnapelőtt már nem is tudom láttam, egy időjárás jelentést, ahol elmondták, hogy ausztriában 20 cm hó van olaszországban alpokban 30 cm-es magyarországon, 5 cm, de kedves sielők maradjunk itt hiszen ez MAGYAR hó. Ez már szánalmas lehet szeretni az országot, de ez már annyira nevetséges, mit szóltok hozzá?
2010. jan. 23. 17:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szokta járni snowboardozni, ha tudok akkor inkább külföldre.

De nem azért mert nem részesítem előnybe a hazait, hanem mert 3× akkorák a pályák,

és lehet tépni mint a szél! Itt is elmegy ha nincs időm de nem vagyunk egy sí nemzet.

Csak azt akarta mondani, hogy jó a pályák állapota, és sajnos tényleg rossz szezont zártak a pályákat üzemeltetők, mert mikor épp a csúcs szezon lett volna, meleg is volt.

Meg kell érteni az embereknek, hogy ha nem is szem szerint az enyém valami, akkor is érték mert magyar, és ha nincs, megszűnik, akkor mi leszünk a szegényebbek. Irány a Mátra!


Jobbikos!

2010. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Most mit vagytok így oda? Ott a Hargita vagy a Tátra.Ez mind ősi magyar föld merjünk nagyok lenni!
2010. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Engem nem igazán érdekel, hogy mi a magyar.

Azt veszem meg ami minőségi és jó. Ha a magyar a minőségi akkor magyart, ha külföldi a minőségi áru, akkor külföldit fogok venni.

Csak azért nem fogok sz*r terméket vásárolni, mert magyar...

2010. jan. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kit érdekel...
2010. jan. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!