Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » JOBBIKOSOK ez szerintetek,...

JOBBIKOSOK ez szerintetek, nem túlzás már egy kicsit?

Figyelt kérdés
Az echo tv-ben az tagnap vagy tegnapelőtt már nem is tudom láttam, egy időjárás jelentést, ahol elmondták, hogy ausztriában 20 cm hó van olaszországban alpokban 30 cm-es magyarországon, 5 cm, de kedves sielők maradjunk itt hiszen ez MAGYAR hó. Ez már szánalmas lehet szeretni az országot, de ez már annyira nevetséges, mit szóltok hozzá?
2010. jan. 23. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
ennek a kijelentésnek semmi köze nem volt a politikához. A nevetséges és szánalmas az, hogy ma már az az ember a ciki aki esetleg szereti a magyar dolgokat, szereti a magyarságát, stb...
2010. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

LOOOL

ezt komolyan így leadták

ÉN a jobbikot részesítem előnyben de ezú

SZÁNALMAS!!!!

2010. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
*ez
2010. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

mi köze a jobbiknak ehhez a kérdéshez?

mi köze az echotv-nek a jobbikhoz?

ez a fidesz tv-je

2010. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

:D


Végül is a magyar sípálya-üzemeltetőnek is meg kell élnie :D

Aki magyarnak meg nincs pénzbe külföldre menni az megy a Mátrába síelni. Mondjuk nekem még oda sincs pénzem menni.

2010. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
17:29-nek igaza van. Az Echo a Fidesz tévéje. Inkább a Fideszesektől kellene megkérdezni.
2010. jan. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
magyar turizmust támogasd ez arról szól mi a franc köze van ennek a Jobbiknak főleg fideszes tv-n?
2010. jan. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt viccből mondták ők is.
2010. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Előttem már leírták, csak megerősítem: Ez nyílván csak egy ártatlan kis tréfa volt. És semennyire nem túlzás. Az túlzás, hogy valaki ezen így felkapja a vizet. És persze semmi köze a Jobbikhoz, mert az Echo tényleg fideszes tv. De még a FIDESZ-t is meg kell védenem ebben az ügyben. Nem, nem az ő kampánystábjuk rendelte meg titokban...
2010. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne a Jobbikot b@szogasd az ilyen f@sz kérdéseiddel! Te jársz síelni? Tudod mennyi pénzt hordanak ki a sznobok?(tisztelet a kivételnek) A Jobbikon kívűl is szerintem mindenki azt szeretné,hogy Hazánkba maradjon a pénz! Mindenbe amit sz@rnak gondolsz ne a Jobbikot vond be! VILI !!
2010. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!