Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszre vagy a Jobbikra...

A Fideszre vagy a Jobbikra szavaznál?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 17:17
 61/95 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre Jobbik. Az Mszp politikája nem tetszik, a Fidesz (az Mszp-vel karöltve) mocskolódik, Orbán Viktor pedig már úgy szónokol, mintha ő lenne a miniszterelnök. Ez nekem mind nem szimpatikus. Bár félek, hogy a Jobbik túl szélsőséges lesz, de nem tudhatom, amíg ki nem próbáljuk. A Jobbik programja kb. 80%-ban tetszik, egyelőre "jobb ajánlat" nem érkezett.
2010. febr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 anonim ***** válasza:
21%

Fidesz.


A jobbik egy komolytalan kezdeményezés. Míg nincsenek parlamentben addig csak megy a beszéd, hogy cigányok így cigányok úgy, meg csendőrség, mg magyar föld... ugyan kérem... mit tudnak ők a cigányokkal kezdeni? Semmit...

Az egész jobbik egy lázadó tinik gyülekezete, semmi valós tartalom nincs mögöttük... van 2-3 arcuk, aztán nagyjából ennyi..

ha megkérdeznétek 10 "hú én jobbikos" vagyok huszonévest, hogy nevezzen meg 5 jobbikos politikust, egy sem tudna többet mondani kettőnél...vajh miért... vona mint miniszterlnök? :D

2010. febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 anonim ***** válasza:
35%

"A jobbik egy komolytalan kezdeményezés."


na kb ha az ember ennyit elolvas a kommentedből kiderül hogy egy hülye vagy

és nem azért mert a fideszre szavazol

2010. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 anonim ***** válasza:
0%
jah hogy én hülye vagyok mert sztem a jobbik egy teljesen komolytalan dolog? mea culpa..
2010. febr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 anonim ***** válasza:
100%

"A jobbik egy komolytalan kezdeményezés."

Majdnem megverte az MSZP-t,aki most kormányozza Magyarországot!


"Míg nincsenek parlamentben addig csak megy a beszéd, hogy cigányok így cigányok úgy, meg csendőrség, mg magyar föld... ugyan kérem... mit tudnak ők a cigányokkal kezdeni? Semmit..."

Akkor kap segélyt,ha dolgozik,csendőrség volt Magyarországon (1876-1945) 90% felett volt a felderítési képessége.


"Az egész jobbik egy lázadó tinik gyülekezete, semmi valós tartalom nincs mögöttük... van 2-3 arcuk, aztán nagyjából ennyi.."

8000tagja van, a FIDESZ-nek van kb ennyi. Tinin gyülekezete? Rengeteg nyugdíjas is jobbikos.


"ha megkérdeznétek 10 "hú én jobbikos" vagyok huszonévest, hogy nevezzen meg 5 jobbikos politikust, egy sem tudna többet mondani kettőnél...vajh miért... vona mint miniszterlnök? :D"

Hidd el megtudna,most ha te találkoztál eggyel,ne az alapján ítélj meg egy több százezres szavazótábort!

Vona Gábor történész,termékmenedzser,aki az ELTE-n diplomázott!


Ha már FIDESZ-es vagy:

A FIDESZ folyamatosan emlegeti az MSZP elleni harcot. Volt rá 8 éve,akkor miért nem harcolt? Miért szavazta meg Románia feltétel nélküli EU-s csatlakozását?

A jobbik még a parlamentben sincs,de:

-megalakította a magyar gárdát (amihez hasonló szervezetek működnek számos európai országban)

-meg kell nézni az eddigi EU-s munkájukat (hosszú lenne leírni)

-kezdeményezték a szovjet emlékmű eltávolítását. (szerencsére sikeresen indul)


A FIDESZ nem veti fel a komoly problémákat: államadósság újratárgyalása,cigány bűnözés stb


A FIDESZ jelenleg is a parlamentben van,de a szép szavakon kívül mit tud letenni az asztalra?

2010. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 anonim ***** válasza:
100%

12:31-nek:

Te pénzt kapsz ezért a véleményért, vagy magad vagy ilyen hülye?

2010. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/95 anonim ***** válasza:
0%

nem... én alapból ilyen hülye vagyok....

mindegy, lesz egy pár jó évetek aztán süllyesztő!

majd akkor visszajövök beszégetni, ha meg is valósul a nagy jobbik programból vmi... :D

2010. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 anonim ***** válasza:
51%

"Vona Gábor történész,termékmenedzser,aki az ELTE-n diplomázott!"



pff.... :D


ilyenből van vagy 2000 az országban

2010. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/95 anonim ***** válasza:
100%
Viszont mégsem libatolvaj, és(el lehet menni, el lehet...k..va ország....) társai, ezért kell rájuk szavazni.
2010. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 anonim ***** válasza:
100%

Én még ugyan nem Szavazhatok de egyértelműen Jobbik!

Inkább szavaznák egy sokak által szélsőségesnek vélt pártra mint a hazaárulókra. A Fidesz csak dumál hogy ez lessz meg az lessz de semmi egyértelműt nem mondanak. A Jobbiknak megvan a saját programmja. Ha a jobbik hatalomra jutna és tegyük fel hogy csak egy dolgot teljesítenének a választási kampányukból már maga az többet érne mint a NÉHÁNY pártnak az egész "PROGRAMJA"

2010. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!