Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki az MSZP-re fog szavazni,...

Aki az MSZP-re fog szavazni, az miért teszi?

Figyelt kérdés
Semmilyen flame, birkázás, stb. nem érdekel. Csak kizárólag az írjon ide, aki MSZP-s, és írja le pár mondatban, hogy miért.
2010. jan. 23. 09:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

10:42-nek: Nem szavazom rájuk, pont azért írtam ezeket, h mekkora hülyeség aki pártolja őket.


Tényleg ki vagyok akadva azokon az ostoba embereken akik azt hiszik h a mszpt még érdekli az ő dolgaik! Ti jártok legrosszabul a megszorításokkal. Hogy lehettek ennyire ostobák?!

2010. jan. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
11:37: Nyilván nem fogom két sorban összefoglalni az egész életfilozófiámat és politikai nézetrendszeremet, csak a kérdésre válaszoltam. A másik két párt, amit emlegetsz, egyáltalán nem választási lehetőség a számomra. A Jobbik szerintem semelyik kultúrember számára.
2010. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Továbbra is konkrét indoklásokat várok, nem pedig lehülyézést, győzködést, cinizmust. Ismerjük meg az Mszp-szavazók érveit!
2010. jan. 23. 11:55
 24/28 anonim ***** válasza:
65%
Mert nem akarok egypártrendszert.
2010. jan. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
73%

Leírom, hogyan jutottam el hozzájuk.


1. Először nem akartam egyik pártra sem szavazni, amelyik bent van a parlamentben. Miért? Többek között ezért (sokmindent elárul a bent ülőkről):


[link]


2. Ezután végignéztem a Parlamentbe még soha be nem került kis pártok (értsd olyanok, amelyeket a legtöbb ember nem is ismer) tevékenységét, céljait. Hát nem nyűgöztek le. Igazából ugyanazt tennék, mint a nagyobbak. Tehát ezek kilőve.


3. Megnéztem az LMP-t. Aranyos, kedves, de nekem a liberalizmus nem jön be.


4. Megnéztem a Jobbikot. Tetszett, szép, de azzal, hogy tele van agyatlanokkal, tele van demagóg dumákkal, indulatokkal, meg hogy ennyire nyomják a "legyünkkereszténymagyarok" idiótaságot, teljesen sikerült elrugniuk a pöttyöst. Az meg, hogy Morvait, ezt a liberális, agitátor-jogászt tennék meg államfőnek, a szánalmas és sértő stílusával, végképp megadta a kegyelemdöfést.


5. Tehát mégiscsak vissza kellet kanyarodnom a Parlamentbe (sajnos). Gondoltam rá, hogy nem szavazok, de az nem oldana meg semmit. Így valamit kell választanom.


6. MDF: álszent, köpönyegforgató banda, akik már eljátszották a lehetőséget (én éltem akkor, mikor eladták az országot, és nem felejtek).


7. SZDSZ: A liberalizmusról már kifejtettem a véleményem. Akkor már inkábbb az LMP lenne, nem ez az aljapárt.


8. Fidesz. Na, ennél nagyobb köpönyegforgató, álszent hazudozó pártot sem hordott még a hátán a Föld. Ami meg Orbánt illeti, külön hab a tortán. Még Vona is tanulhatna tőle demagógiát, pedig nagy szakértője ő is.


9. Maradt az Mszp:


Nem tetszik benne:

- Hogy nem állnak a sarkukra sok esetben.

- Lopnak ők is rengeteget, és nagyon sok a sógor-koma-jóbarát viszony.

- Nem sokkal különbek, mint a többi.

- Sok a mutyizás, és az értelmetlen pénzkidobás.

- Sokszor lassan reagálnak dolgokra.


Tetszik benne:

- Kimondják néha az igazat.

- Kiváló szakembereik vannak.

- Nem 4 évre terveznek, hanem távlati terveik is vannak, amelyek egyben megalapozottak is.

- Talán a legkevesebb demagógiát alkalmazzák az összes résztvevő közül.

- A lényeggel foglalkoznak (akarnak foglalkozni), és nem a másik pocskondiázásával (kivéve persze a választási időszakot).



Szóval ezért az Mszp. Bár még van választásokig pár hónap. Sokminden lehetséges még.

2010. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
15%
Aki az mszp-re vagy szdsz-re az nyiltan magyarellenes.
2010. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
71%

11:28

Te nagyon elb*szott! Szerinted magyarországon mikor volt KOMMUNIZMUS??? Amit te bemeséltél magadnak,azt szocializmusnak hívják. A kettő nem ugyan az.

Az a baj sokan így hívják. Lehet leszavazni és ugatni rám!

2010. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
mert igy a zsidók kezébe kerül az ország
2010. febr. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!