Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki az MSZP-re fog szavazni,...

Aki az MSZP-re fog szavazni, az miért teszi?

Figyelt kérdés
Semmilyen flame, birkázás, stb. nem érdekel. Csak kizárólag az írjon ide, aki MSZP-s, és írja le pár mondatban, hogy miért.
2010. jan. 23. 09:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%

hát ha azt folytatják amit a Bajnai elkezdett, akkor szerintem egész jó dolgokat össze tudnának hozni..

külföldi nevesebb elemzők szerint is az intézkedések hatásosak.

a legélhetőbb országok listáján pedig 20.ak vagyunk a 194ből

2010. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
46%
Mert még mindig nincs náluk jobb.
2010. jan. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%
Aki az Mszp-re szavaz, az ezt azért teszi, mert ő úgy gondolja, hogy az Mszp képviseli legjobban az ő érdekeit, vagy értékrendjét.
2010. jan. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Kicsit konkrétabb dolgokra gondolok; úgy, mint ahogy az első is leírta.
2010. jan. 23. 09:45
 5/28 anonim ***** válasza:
47%
Mert még hisz a mesékben, és nem volt neki elég ennyi pofáraejtés. Igényli a szivatást. Mert hülye. Mert nem lát tovább az orránál. Mert maga is olyan korrupt/hazug/csaló és neki az MSZP a biztosíték arra, hogy tovább tud gazdagodni. Mert ígérnek neki még 500 Ft nyugdíjat. Nagyjából ilyesmik miatt.
2010. jan. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon kevesen vannak akik pár konkrétum miatt választanak.

Általában azért, mert a kialakult politikai világképük alapján ez a párt fogja leginkább képviselni az ő és/vagy az ország érdekeit. Vagy egyszerűen csak szimpatikus a párt, vagy valamelyik "arca". Ez minden párt vállastóinál így működik.

2010. jan. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
sokan még mindig az mszmp-t látják benne.
2010. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%

Hehe, érdekes, hogy minden "kire fogsz szavazni?" kérdést követ pár órás csúszással egy "hogyhogy még mindig vannak, akik az MSZP-re szavaznak?" kérdés. Megfigyeltem, nem akarom belinkelni, de vicces.


Nem fejtem ki ötödször ugyanazt. Ha választ akartok, olvassatok utána korábbi kérdésekben. És tudjátok, az a kétségbeesett felháborodás, amit itt tapasztalok, még jobban megerősít, hogy ismét jó helyre teszem az X-et.


Lehet lepontozni, 15%-ig meg sem álljatok!

2010. jan. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
60%

Dacból.


Az elméletem szerintem remélhetőleg loptak már annyit, hogy a 3. ciklusban már ne kelljen. Ha más kerül hatalomra azok teljesen elölről kezdik a lopást.

2010. jan. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem kormányoznak jól, csak megszorításokban gondolkodnak, a forintot árfolyamát is csak így tudták megtartani. Semmi alapvelő változást nem indítottak be! Ja és az egészségügy 10 évvel ezelőtt dupla ennyi pénzből gazdálkodott.Szétlopták az országot, aki rájuk szavaznak azok nagyon sötétek, vagy vmi érdekük, hasznuk van belőle.
2010. jan. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!