Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán behülyítette az embereket?

Orbán behülyítette az embereket?

Figyelt kérdés

Semmi jó nem valósult meg, amit ígért.


Engem is becsapott, vállalom.


Meghittem neki, szégyenlem.


2014. okt. 6. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Jó reggelt! Nehogy visszaszavazz a MOSTANI gyurcsánymszpfrancsetudjamianevük bagázsra! Legalább egy lmp szintet üssön meg a szavazatod ezentúl.
2014. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de az én szavazatom csak egyet ér
2014. okt. 6. 18:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha így gondolkodsz úgy jársz mint a jobbikosok , háborognak hogy megint a fidesz nyert de egy jó részük szavazni is lusta volt.
2014. okt. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy látom, felkeltél.
2014. okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
benne van a köztudatban, hogy minek szavazni, úgyis orbáncos nyeri
2014. okt. 6. 18:30
 6/10 anonim ***** válasza:

"Meghittem neki,"


Ön beszélni mágyár?

2014. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Gyurcsány jobb? Mszp szdsz jobb volt? Nincs más alternatíva
2014. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem volt nehéz dolga. Túl sok a naív, gondolkodni nem tudó, egyszerű ember. Én sosem hittem neki, jó emberismerő vagyok.

Amúgy meg igen, jobb volt még az Mszp is. Szüleim már nyugdíjba mehettek volna. Így viszont még éveket kell dolgozniuk betegen, pedig apám most tart a 42. évnél. És ez csak egy kiragadott példa volt.

2014. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van más alternatíva mint Orbán meg Gyurcsány (és barátai). A jelenlegi parlamenti pártok közül a Jobbik és az LMP. Én jobbikos vagyok, de sokan nagy nem ilyen nézetűek. Az LMP meg egy kicsi párt, aki nem árt a légynek se (éppen ezért vagyok jobbikos), úgyhogy legalább ennyivel hozzájárulhatsz a választásokhoz...
2014. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint azért szavaztak sokan a Fideszre, mert a magyarok 90%-a nagyon tudatlan és teljesen tájékozatlan a világ dolgait illetően. Alapvető politikai fogalmakkal sincsenek sokan tisztában és ez igaz az "értelmiségre" is. Rinyáltok a svájci frankos hitelek miatt, pedig senki se tartott pisztolyt a fejetekhez,hogy felvegyétek. Többek között ez is a mérhetetlen tájékozatlanság és nemtörődömség eredménye... A Jobbikosoknak meg azt üzenem, hogy ha nem lennétek ilyen primítevek, akkor fefognátok, hogy egy normális demokratikus országban eleve nem lehetne olyan párt mint a Jobbik... Egy kicsit tájékozódni kellene mielőtt szavazni mentek, utána nézni a világ dolgainak nem csak a valósághow-kat nézni reggeltől estig. Ha egy kicsi rálátásotok lenne a világ politikára, tudnátok, hogy egy ilyen szélsőséges párt soha nem érhet el komolyabb sikereket egy demokratikusnak nevezett országban sem. Ha ilyen alapdolgokkal sem vagytok tisztában, akkor jobb lenne ha inkább otthon maradnátok szavazás helyett.
2014. okt. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!