Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon hogyan lehetnek...

Magyarországon hogyan lehetnek ennyire ostobák emberek?

Figyelt kérdés
2010-ben mindenki ment a Fideszhez, mert a baloldal lopott, csalt, hazudott. Most meg mindenki megy vissza a baloldalhoz, mert a Fidesz lop-csal-hazudik. Ebben mi a logika? :D

2014. okt. 6. 09:04
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nem válaszoltam én meg magam. A kérdés az, hogy miért mennek vissza olyan pártokhoz az emberek, akiktől pont azért mentek el, mert loptak-csaltak-hazudtak. Szokás mondani, hogy az idő mindent megszépít, de hidd el nekem, hogyha most a baloldalt nyert volna áprilisban, 2018-ban visszahozták volna a Fideszt, mert a baloldal "korrupt".
2014. okt. 6. 14:22
 22/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

mesélj kérlek a Jobbik

-oktatáspolitikájáról

-szociálpolitikájáról

-agrárpolitikájáról

-egészségpolitikájáról

-külpolitikájáról

-belpolitikájáról

-egyházpolitikájáról

-kultúrpolitikájáról

-pénzügypolitikájáról

-költségvetési politikájáról.... na ennyi hirtelen elég is. Figyelek.

2014. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

[link]


Azért linkelem a PROGRAMOT, mert nem szeretnék annyit írni. Keresd ki belőle ezeket.

2014. okt. 6. 14:28
 24/27 A kérdező kommentje:
Ja, és ennek mi köze a kérdéshez?
2014. okt. 6. 14:29
 25/27 anonim ***** válasza:
Ha a jobbik nyerne, akkor a progromjait is linkelhetnénk...
2014. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

A jobbik programja?

"Rohanjunk oda és csináljuk meg mind egyszerre. Támad a nyugat? Azokat is rohanjuk le." Szóval komolytalanul gyerekesen drasztikus. Nincs benne semmi diplomácia. Pillanatok alatt tönkre tennék az országot, nem rossz akaratbaól, buta hozzá állásból. A jobbik fő irányban nem akar rosszat, de képtelen lenne a diplomácia világában előbbre jutni, ezzel a "fussunk oda és csináljuk meg rögtön kajakból" hozzá állással.

2014. okt. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is akar. A magyarság érdekeit védi, de nem veszi észre, hogy a magyarság érdeke az is, hogy tekintettellegyen az őt körülvevőkre sőt együt is működjön fele.

Láthattuk, hogy a hitlerizmus mennyire nem volt tekintettel a környező országokra, mint valami rákfene, bele nőt azokba, hogy végül nagy áldozatok árán sikerült csak kimetszeni onnan, és mindenki csak veszitett, a győztesek is is elég sokat...

2014. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!