Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye, hogy az az ország nem...

Ugye, hogy az az ország nem veszett el amelyben a liberális média nyomása ellenére ilyen erős a Jobbik?

Figyelt kérdés
Ráadásul a fiatalok körében a legnépszerűbb párt, ami bizakodásra ad okot a jövőt tekintve. A szebb jövő elkezdődött és megállíthatatlan. Azoknak akik nyugatra menekülnének pedig be kéne látni, hogy van egy igazi jobboldali alternatíva ami programot kínál és lehetőség egy élhetőbb ország megteremtésére. Ez a hazánk, küzdenünk kell érte nem pedig feladni.
2014. okt. 3. 13:16
1 2 3 4 5
 41/45 MolotovPunk ***** válasza:

Még mindig tudom,hogy mi a különbség a kormány és ellenzék között.Te külső támogatásról még nem hallottál?Csak,mert volt pár törvény,amit anno Jobbik is támogatott fidesszel karöltve lazán.A paksi projekt is ez volt...Direkt azért hoztam fel.

Mellesleg nem is tudom melyik párt volt az (fidesz) aki ellenzékben állandóan kivonulgatott meg lázongott,hogy a 2002es 2006os választás csalás volt meg ilyenek....

Bagoly mondja verébnek...Tudod.

2014. okt. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 MolotovPunk ***** válasza:

Az atomerőműre pedig még annyit reagálnék.

Más projektre nem éri meg beruházni?és miért nem?

És miért van az,hogy Európában 12 országban nincsen atomerőmű?Olaszországban mind az 5 atomerőművet leállították már évekkel ezelőtt és biztosítják az energiát más erőművekkel.

2022ig Németországban is leállítják az összes atomblokkot.

Szóval sok ország lesz amiben már nem lesz divat az atomerőmű és sok ország van ahol egyáltalán nincs...

Itt is lehetne simán más erőforrás erre a dologra,nem kéne feleslegesen stadionokat meg ilyen baromságokat építeni.Abból a pénzből pedig lazán jó pár vízi erőművel is lehetne pótolni dolgokat (részben.)

De lásd,hogy tényleg nem vezetlek félre.


Nincs atomerőmű például Ausztriában, Dániában, Észtországban, Görögországban, Írországban, Lettországban, Lengyelországban, Olaszországban, és Portugáliában.


[link]

2014. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Molotovpunk,ebben igazad van,de akkor meséld már el,hogy a te balos "csapatod" miért is nem tett ezért??? Egy fikarcnyit sem? Hiába, a baloldal hál'isten, a süllyesztőben! :) További szép napot!
2014. okt. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Azt meg zárójelben jegyzem meg, hogy nem csak ebből áll a kormányprogram. Tehát,ha most így látták,(Jobbik) hogy ez szükséges,akkor valószínű így is volt. Hiszen sok pénz elfolyt csak úgy abból a bizonyos kasszából.
2014. okt. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 MolotovPunk ***** válasza:

2010 előtt nem nagyon voltak zöld bal oldali pártok.Azért lettek újabb kisebb erők is bal oldalon miután MSZP is háromfelé szakadt 2010 után.De én most csak zöld bal oldalról beszélek:Mint pl Együtt PM,LMP.

Ezekről simán elhiszem,hogy ténylegesen zöld bal oldali pártok.Eddig barátságos-zöld energiájú erőművek (dolgok) mellett ők szólaltak fel a legtöbbet és a legjobb érvekkel.

Egyébként most az már lényegtelen ők mit kötöttek volna 2010 után,úgy értem MSZP-SZDSZ kormányok.Hiszen leváltották őket 2010ben.

Igaz 2009 után úgy emlékszem MSZP már egyedül kormányzott,mivel SZDSZ felbontotta a koalíciót,de külsőleg még támogatta a bal oldalt.

Viszont ami a lényeg:

Orbánék hajtották végre a bővítést és eléggé sunyi módon...ország eladósítással.

Most gondolj abba bele,ha pl MSZP állapodott volna meg oroszokkal atomerőmű bővítéssel kapcsolatban.

Jobb oldalról ment volna a mutogatás meg a komcsizás...stb.

(Persze tudom,hogy megy ez fid.nél az ő kommcsijuk jó kommcsi.)

2014. okt. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!