Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye, hogy az az ország nem...

Ugye, hogy az az ország nem veszett el amelyben a liberális média nyomása ellenére ilyen erős a Jobbik?

Figyelt kérdés
Ráadásul a fiatalok körében a legnépszerűbb párt, ami bizakodásra ad okot a jövőt tekintve. A szebb jövő elkezdődött és megállíthatatlan. Azoknak akik nyugatra menekülnének pedig be kéne látni, hogy van egy igazi jobboldali alternatíva ami programot kínál és lehetőség egy élhetőbb ország megteremtésére. Ez a hazánk, küzdenünk kell érte nem pedig feladni.
2014. okt. 3. 13:16
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
40%
Magyarázd már el de most már komolyan, hogy BUKOTT pártokon mit ne írjak le? A Jobbikon kívül - hagyjuk az LMP-t -, mindenki volt már kormányon, és EGYRE SZARABB A HELYZET. Most mit szeressek olyan pártokban, amik már egyszer kirabolták az országot? A másik, igazam van, a Jobbik leelőzte a baloldalt a városokban és a választókerületekben. Nyugodtan nézzél utána. Az EP választáson MINDEN pártnak volt szavazatcsökkenése, mert nem tartják annyira fontosnak, mint a parlamentit. Ez tény. Kovács Béla ügyét pedig hiába hozod fel, mert bizonyíték nuku. Ennyi erővel te is lehetsz akármilyen kém, ha bizonyítani nem kell. Eddig jól szórakoztam rajtad, de most látom, hogy te komolyan elhiszed, amit írsz.
2014. okt. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 MolotovPunk ***** válasza:

Ehhez képest nagyon úgy néz ki,hogy nem vagy tájékozott ember.

Fel vagy háborodva igaz?

Mi az,hogy vannak olyan emberek,akik kritizálják kedvenc pártod?

Nos.Nagy ott a gond, hogy veszik a bátorságot és eldöntik ki a magyar és ki nem. Nekik és a gittegyletnek, ami naponta mételyezi az elméjüket ehhez semmi joguk. Elhiszem, hogy úgy hiszitek, hogy jogotok van erre, de attól még a valóság az, hogy több magyar van, mint amennyit elismertek annak.

Illendő lenne már észre venni azt,hogy Bal oldalon is vannak magyarok és az ő véleményük sem kevesebb,mint a tiétek.

Te szerinted lehet kevesebbek ők számodra,de te igen kevés vagy ahhoz,hogy megítéld őket más politikai nézetük miatt.

És úgy mellesleg szerintem te életedben nem olvastad végig a Jobbik teljes programját.

Nekem ne lavírozzanak végig csendbiztosok az utcán és ne mondják meg nekem,hogy sörözzek e ott,vagy ne.

Továbbá ne mondják nekem mi erkölcsös és mi nem.

A Jobbik nagyon nyomja a Hit és erkölcstant (kötelezővé tenné),amivel nincs amúgy gondom,de hagy döntsék el azt a fiatal állampolgárok,hogy ők akarnak e ilyet tanulni,vagy nem.(Ne erőltesse rájuk az állam.)

Én személy szerint egyébként hiszek istenben,de nem járok templomba évek óta,mert aki igazán hisz valamiben az belül érzi ezt a dolgot és ahhoz teljesen felesleges lenne az állami nyomás.

Amúgy meg ideje lenne már észre venni azt,hogy a mostani választást is a nyugdíjasok döntötték el és nem a te korosztályod...

Régen is így volt,most meg pláne így lesz,mivel már egyre kevesebb fiatal marad az országban.

Bár írásaid elnézve nem lehetsz te több 20nál,bár lehet abban tévedek.

2014. okt. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
56%

"Nekem ne lavírozzanak végig csendbiztosok az utcán és ne mondják meg nekem,hogy sörözzek e ott,vagy ne."


Ezt nem a "csendbiztosok" mondják meg, hanem a rendőrség, ők is törvényi felhatalmazás alapján, ugyanis törvény van arra, hogy hol sörözhetsz és hol nem.


"A Jobbik nagyon nyomja a Hit és erkölcstant (kötelezővé tenné),amivel nincs amúgy gondom,de hagy döntsék el azt a fiatal állampolgárok,hogy ők akarnak e ilyet tanulni,vagy nem.(Ne erőltesse rájuk az állam.)"


Hát, már kötelezővé van téve. :D És a Jobbik egyelőre még nem az állam, tehát ezt a törvényt a Fidesz hozta.


2 dolog, amit hibásan írtál, és eléggé farsúlyos. Nincs több kérdésem.

2014. okt. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 MolotovPunk ***** válasza:

És ettől mivel lettünk előrébb?Valószínűleg mind kettő párt behozta volna ezt a törvényt.

Továbbra is baromságnak tartom/tartják sokan azt.

Csendőrségre pedig semmi szükség nincsen.Elég a rendőrség.

Bár közeljövőben csendbiztos biztos nem lesz.Az csak a Jobbik álma.

Kis településekre,falvakba,ahol nagy a bűnözés,lopás,oda meg elég lenne a Rendőrség megerősítése is.Több jogkör kell nekik.Ennyi.

2014. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
56%
A hangsúly azon van, hogy úgy próbálsz itt észt osztani, hogy fogalmad nincsen az államberendezkedésről.
2014. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 MolotovPunk ***** válasza:
Mert neked aztán sok lehet,gondolom élet tapasztaltból is főleg 20 évesen :D
2014. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 MolotovPunk ***** válasza:

Olvass több kritikát róluk és ne velem foglalkozz.

Látod,hogy rajtam kívül más sem csípi őket...


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__617..

2014. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
56%

1. Miből gondolod, hogy 20 éves vagyok? :) Egyébként 25 vagyok.


2. Mégis tudok alapvető dolgokat, pl. hogy nem az ellenzéki párt(ok) kormányoznak, valamint hogy a kormányzópárt hozza a törvényeket. Ezeket te nem tudtad.

2014. okt. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 MolotovPunk ***** válasza:

A kormányzó párt hozza a törvényeket így igaz,de ellenzéki pártok is tehetnek javaslatokat.

Ettől függetlenül szerintem te nem sokat tudsz ezekről.Egyszerű vagy,mint egy bot.

Amúgy voltak olyan dolgok,amiket fidesz terjesztett elő,megszavazták és jobbik is rá bólintott simán...

Pl Paksi atomerőmű bővítés.

Pedig ott valószínűleg van sunyiság bőven,mivel jó időre titkosítva lett.Simán népszavazást kellett volna arról kiírni.(Azt nem merték megtenni,mert elképzelhető,hogy népszavazáson bukás lett volna a paksi projekt.)Valószínűleg nem akarták meg mondani mekkora eladósítás lesz abból a dologból is.

2014. okt. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Én vagyok egyszerű mint a bot, de te nem tudod mi a különbség a "kormány" és az "ellenzék" között. :) Persze. :)

Ha foglalkozol az energetikával, akkor nyilván azt is tudod, hogy szakértők szerint Magyarország középtávon nem tudja nélkülözni az atomenergiát. :) Persze, szerintem is népszavazásra kellett volna bocsátani, de észérvekkel vitatkozni róla, nem pedig simicska-orbánozni meg riogatni az embereket. Ezért szánalmas a baloldal, mert nekik csak a hatalom kell, azért még az országot is felégetnék.

2014. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!