Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye, hogy az az ország nem...

Ugye, hogy az az ország nem veszett el amelyben a liberális média nyomása ellenére ilyen erős a Jobbik?

Figyelt kérdés
Ráadásul a fiatalok körében a legnépszerűbb párt, ami bizakodásra ad okot a jövőt tekintve. A szebb jövő elkezdődött és megállíthatatlan. Azoknak akik nyugatra menekülnének pedig be kéne látni, hogy van egy igazi jobboldali alternatíva ami programot kínál és lehetőség egy élhetőbb ország megteremtésére. Ez a hazánk, küzdenünk kell érte nem pedig feladni.
2014. okt. 3. 13:16
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:

"Kb. 500 000 roma ember él hazánkban."


Mondjuk nem vártam egy ilyentől mást, de csak halkan megjegyezném, hogy a cigányság vezetői is már milliós tételről beszélnek.

2014. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
milliós tétel max a roma-nemroma keverékekkel együtt
2014. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
5%
jobbik egy náci
2014. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
Mi az hogy cigány-nem cigány keverék?? Tisztázzuk: vannak cigány származású egyének, és vannak magyar származású egyének. A cigány egy etnikum, remélem nem vitatod ezt. Bár, belőled kinézem.
2014. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:

Akkor nem veszne el ha nem lenne tele hibbantliberállal.

De szerencsére ezek egy része elhúz innét.

2014. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
Novák elődők és érpataki polgármesterek. Szép jövő :P
2014. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 MolotovPunk ***** válasza:

És attól,hogy valaki Jobbikos,attól már nemzeti egyből?

Te miért vagy Jobbikos?

Írj igazi érveket.

Attól,hogy valaki Bal oldali már nem magyar?Miért nem az?

Attól,hogy valaki a szabad elvűségben látja az igazi jövőt,attól már nem magyar?

Miért rekesztitek ki azokat,akinek más a meglátásuk,véleményük,mint nektek?

Széchenyi,Kossuth,ők nem voltak eléggé liberálisak?

József Attila bal oldali munkás srác volt.

Akkor az ő és hasonlók véleményei nem is számítanak nektek?Miért nem?Miért próbáljátok őket lealázni páran?És miért gondoljátok azt,hogy a Jobbik mindent fainul megoldana jól?

2014. okt. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

"És attól,hogy valaki Jobbikos,attól már nemzeti egyből?"


Nem, de a többsége igen.


"Te miért vagy Jobbikos?"


Ne haragudj, nézzél már körül az országban. A nemzeti, konzervatív értékekkel értek egyet, valamint a Jobbik programjának gazdasági és közbiztonsági alapértékeit is támogatom.


"Írj igazi érveket."


Írtam.


"Attól,hogy valaki Bal oldali már nem magyar?Miért nem az?"


Nem tudom, mivel ilyet nem írtam. De tény, hogy a baloldali emberek eleve egy olyan rendszerben hisznek, ahol egy idegen másik hatalom mindent (!) megszabott, előírt. Egy ilyen hogy lehet nemzeti???


"Attól,hogy valaki a szabad elvűségben látja az igazi jövőt,attól már nem magyar?"


A szabadelvűséget szerintem te kicsit máshogy értékeled, mint a legtöbben, ami nem baj! A szabadelvűek akarnak "semleges" nemet, meg mindenféle ilyen eltorzult, beteg dolgokat, ami nemet mond a keresztény értékeknek. Ez nem magyar, maximum magyar állampolgár.


"Miért rekesztitek ki azokat,akinek más a meglátásuk,véleményük,mint nektek?"


Senki nem rekeszt ki senkit. Ezek tények, amiket írtam. És ti miért rekesztitek ki a Jobbikot, ha szabad megkérdeznem?


"Széchenyi,Kossuth,ők nem voltak eléggé liberálisak?"


Nézd, ne ferdíts. Elhiszem, hogy a történelmi ismereteid hiányosak, de a Széchenyi-Kossuth "liberalizmusa" "kicsit" más, mint amit ma a balliberális oldal képvisel.


"József Attila bal oldali munkás srác volt."


József Attila - Nem, Nem, Soha! és 2004. december 5. Hasonlítsd össze a két helyzetet. Ha élne József Attila, leköpné ezeket a "baloldaliakat" akik ma vannak.


"Akkor az ő és hasonlók véleményei nem is számítanak nektek?Miért nem?Miért próbáljátok őket lealázni páran?És miért gondoljátok azt,hogy a Jobbik mindent fainul megoldana jól?"


De, számítanak. Az ő véleményük számít, de nem a mai "baloldaliak" véleménye. Írtam, NEM LEHET AZ AKKORI ÉS A MAI BALOLDALT ÖSSZEHASONLÍTANI! Senki nem mondott semmi olyat, hogy a Jobbik megoldana mindent "fainul", de ők még nem kormányoztak, a te áhított baloldalad pedig már 12 évet kormányzott, abból 4 évet kétharmaddal - 1994-1998 -, és gyakorlatilag a helyzet katasztrofális. Na ennyi.

2014. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 MolotovPunk ***** válasza:

Az 1994-1998 közötti MSZP-SZDSZ kormány nem élt úgy vissza a 2/3al ,mint a fidesz most.Ők ketten együtt kaptak majdnem 70%ot.Ja és az nem kamu 2/3 volt,mint 2014ben a fideszé.Mellesleg,ha akkor nem lett volna Bokros csomag,akkor nagyjából akkori években,vagy kicsivel később teljes csődbe ment volna a magyar gazdaság.A következő fidesz kormány is,csak hát ugye 98ban volt miből osztogatni nekik.(Az előző Horn kormány megszorítás pénzeiből csinált viszonylagos jó létet a fidesz is kb bő 2 évig,aztán mikor az a lóvé elfogyott,akkor kezdett süllyedni lassan az ország is.)2000 után csak osztogattak,fosztogattak.Te tisztában vagy azzal,hogy a fidesz 4 év alatt több kártékony törvényt/szabályt szavazott meg 2010 óta,mint az egész parlament 20 év alatt?Gondolom igen.Akkor most ki is él vissza a 2/3al?

Egyébként nem tartozom egyik párthoz sem,szoktam szavazni igen,de ettől függetlenül tisztában vagyok azzal,hogy mindegyik eddigi kormány hibázott sokat.

A jobbik pedig nem lenne jó garancia.Elképzelhető,hogy háborúba vinnék az országot.Attól,hogy neked jó véleményed van róluk,az nem azt jelenti,hogy sokan egyet is értenének veled.Te is csak a szokásos sablon dumát nyomatod.

Továbbá,ha a rendszerváltás óta nézzük,akkor azt kell mondjam,hogy az eddigi legsikeresebb kormány a 94-98 közötti Horn kormány volt,ahol ténylegesen jó ideig tudtak felmutatni valós gazdasági fejlődést.

Orbánék is tanulhatnának Bokrostól.Lenne is mit.

És továbbá ne felejtsük megemlíteni az Együtt PM és LMP pártokat sem,mert fiatalok körében,főleg egyetemistáknál azok is népszerű pártok,úgy mint a Jobbik.

Persze tudom nektek az sem tetszik...

Nektek Jobbikon kívül egyáltalán mi szimpatikus?Gondolom nagyjából semmi...

A Jobbiknak esélye pedig nagyjából nulla ahhoz,hogy megverje a fideszt egyedül.

2014. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
46%
Vicces, hogy a többire nem tudtál reagálni. A Horn-kormány kb annyira volt sikeres, hogy a statisztikák szerint is akkor privatizáltak a legtöbbet. Hoppá. Nagy baloldali párt, aztán privatizál orrba-szájba. Azt meg végképp nem értem, hogy miért kéne, hogy örüljek annak, hogy az LMP erős bárhol is? :D Nem LMP-s vagyok, hanem jobbikos. Capiche? Ja igen, jön a balos sablon, hogy háborúba vezetné az országot stb. lejárt lemez. Ja, és tisztelt vörös molotovpunk, a balos összefogásod sikeresen leépítette magát. :D
2014. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!