Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy ne aggódjak és legyek...

Hogy ne aggódjak és legyek optimista, derűlátó? Mi lesz a kisemberrel? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha csak azt olvasom,hogy itt rosszabb lesz.


[link]


[link]


Sok mindent belinkelhetnék,de minek.

Nem akarom egyik oldalt sem bántani.

A nagy bajom, hogy a jó képességű emberek zöme is nehezen boldogul. Én ráadásul nem is tartozom közéjük!!

Sose ment a tanulás.

Mindig olyan munkám lesz(ha feketén is) ami gyengén fizet.

Mi lesz a kisemberekkel? Minket tényleg feláldoznak?

Kezembe került egy közgazdász könyve amiből lényegében csak ennyit sikerül megértenem, hogy az ország kb 30% menthetetlenül leszakadt és a többieknek sem lehet érdemben úgy segíteni, ha a mindenkori kormány megpróbálja őket felemelni. Valami Bogár László írta a könyvet.

Mire építsek ha nincs jövő kép?

Elképzelni sem tudom mennyi pénz kellhet a megélhetéshez. 100 ezer ft nekem már nagyon sok,sose kerestem ennyit. Csak ez alig elég valamire.

Mi lesz a kisemberrel?

Nem zavarna ha bérből és fizetésből élő kisember lennék csak ennek nincs jövője. Be vagyok szar.a !

Nem tudom mi vezethetne ahhoz,hogy ne aggódjak !

Csak a mélyszegénységet látom magam előtt ha a szüleim elmennek.



2014. szept. 30. 19:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%

A kisember megdöglik, ha továbbra is ül, mint kaki a fűben és nem tesz semmit, hogy az élősködőket kisöpörje.

Nem várhatunk a pénzben lubickoló mutyistákra, mert ők nem fogják a kisemberért nyújtani az ujjukat sem, nem érdekük!Amennyit itt a rendszerváltás óta összeloptak a jövő-menő kormányok, abból a pénzből már rég lehetett volna egy jóléti országot csinálni, vagy legalább is normálisabb szociális hálót!Így két lehetőség van:elmenekülni, vagy kormányt váltani.Ami most van, az egyértelműen élhetetlen!

2014. dec. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
47%
Butaság! Nem hagynak megdögleni. Nem tűnik fel, hogy a "kisemberekből" élnek? Ez kb olyan, mintha kiírtanád a tyúkudvart, aminek a tojásából élsz. Kiírtanád? Nem. Tartanád őket úgy, hogy tojjanak, épp eléljenek, de minél jobban élj belőlük.
2014. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!